Skocz do zawartości

Moja kuchnia


KudlatyX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wyrównaj sobie pionowe zbiegi perspektywiczne. Prawy przycisk na kamerze, apply camera modifier i guess, a potem możesz jeszcze ręcznie poprawić. Płytki wyglądają jakby każda była identyczna nie wiem czy są takie seryjne, bo można by jest trochę zróżnicować. Wymieniłbym widok za oknem, te bloki są okropne. Na zlewozmywaku jest duży szum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tą kamerą. Nie sadziłem, że można to tak porostu wyrównać. Co do płytek to w rzeczywistości wszystkie są takie same. Bloki robiłem na szybko. Dobra idę poprawiać

 

Co do lodówki to nie narzekam. Dobrze spełnia swoje obowiązki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko że Twój detal lekko odstaje, pomidory świecą się jak radioaktywne łaciate trochę kanciate, tak samo jak stojak na noże. Musisz być bardzo porządną osobą skoro odkładasz każdy talerz identycznie :)

 

Co do płytek, to nie mam zastrzeżeń jednak wydaje mi się że mocno wchodzą w kompozycję, narzucają linie które prowadzą wzrok na kuchenkę gdzie ta będąc w "centrum" nie pokazuje w sumie nic. (tutaj mogę nie mieć racji)

 

Ostatnia rzecz która mi się osobiście nie podoba, to przepalone okna w kilku punktach, razem z tą szafką.

 

Naprawdę świetny i realistyczny render, gdyby nie to że jesteśmy na WIP pewnie bym się nabrał.

 

Jeśli mogę, to chciał bym też zasugerować by dodać jakiś obiekt w odbicie lodówki, doda to trochę więcej kolorków. No i może ze 2 magnesy.

 

w PS przejedź środkowym paskiem w "levels" trochę w prawo poprawi to trochę wygląd, całość jest za jasna bla bla bla bla ile można gadać..

 

Ok tym czasem idę spać, dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności