Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Statek z przyszłości.


Loono

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dwa tygodnie temu rozpocząłem moją przygodę z 3ds max, więc jestem narazie bardzo początkujący. Chciałbym tu przedstawić mój pierwszy w zasadzie projekt, nad którym zacząłem właśnie pracować. Proszę o wszelkie wskazówki, rady, ktrytykę, a także dużo cierpliwości, bo jak już napisałem, dopiero zaczynam przygode z 3d. Ponizej dwa rendery kawalka statku, który udało mi się jak narazie wymodelować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tu jestem sklonny uwierzyc ze to dopiero poczatki zabawy z 3D ... jak narazie sam widzisz ze model jest miejscami pomarszczony ... pozawijany ... nie koniecznie wszystko dopasowane :) ale ... to sie da poprawic ... a jak narazie dziubaj te barierki kola sterowe itd ... pray pracy z detalami nabedziesz doswiadczenia i bedziesz mogl wrocic chocby do spodu lodzi ... i wyklepac conieco ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barierki z tylu sa za bardzo wygladzone jak dla mnie za to z przodu na tej nadbudowce zbyt kanciate i krzywe. Musisz to jakos zrownowazyc.

Dach kabiny zbyt ostry na brzegach. Tylne slupki w kabinie zrob bardziej do pionu i bedzie lepiej.

Mozesz tez zrobic bardziej glebokie dno tego statku bo jakos taki plaski jest, ale moze w przyszlosci takie wlasnie beda kto wie.

To tyle ode mnie :D

Pocwicz jeszcze to:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=4384 - wygladzanie krawedzi

 

Ogolnie za malo zeby powiedziec cos wiecej.

Cwicz i pracuj, a garb ci sam wyrosnie :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no toz to starwarsy:D, tez kiedys robilem model skiffa... zobaczymy jak Tobie wyjdzie, mam nadzieje ze wpytke fajnie:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. zmienilem calkowicie barierki, poprawilem kadlub i dodalem tylnia kabine.

 

Teraz juz sie nie bede trzymal planow i zrobie cos zupelnie innego, najprawdopodobniej pojde w strone zrobienia z tego jakiegos statku bojowego,tylko jeszcze nie mam pomyslow, co moge z tym zrobic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nastepny update. Statek bedzie stal w "stoczni". Z modelowania dorobie jeszcze jakies szczegoly w samym pomieszczeniu. Swiatlo jest jedno, zeby cos bylo widac i zeby usunac default. Prosze o wszelkie pomysly, co moge dodac do sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności