Skocz do zawartości

[Exterior] Biurowiec


Krzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wizualizacja super, a projekt jest po prostu wzięty z kosmosu, bezsensowne wykorzystanie przestrzenne jak i konstrukcyjne ale nie czepiajmy się przecież to nie wina tego kto robi wizkę ;)

PS intryguje mnie czy w ogóle znalazł się inwestor na tak konstrukcje który pozwoli na zmniejszanie przestrzeni biurowej z wizki wynika ze pomieszczenia maja lekko 4 metry wysokości ;)

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siwy: Dzięki za ocenę! :)

 

@biszkopte: Nie ukrywam, że koledze się śpieszyło i dlatego poprosił o ujęcia z nutką zieleni by dodać otoczeniu jakikolwiek sens. Aczkolwiek z tego co mi wiadomo - biurowiec rzeczywiście stoi na sporej działce. I kolega zapytany o podzieleniu się informacją nt. projektu dużo nie urąbał tajemnicy (chyba się stresuje przed obroną dyplomu :D ). Fakt jest, że budynek charakteryzuje żelbetowa konstrukcja "ażurowa" o szklanej elewacji. Żaluzje wokół jako element dekoracyjny w akcentującym kolorze czerwieni.

 

@Piotreq91: Dzięki! cieszę się, że się podoba. Co do tego projektu to postaram się to ująć dyplomatycznie - wizka jest zrobiona właśnie pod takie ujęcie :D ;)

 

@kepic: Jak wspomniałem - model jest wykonany przez kolegę. Odpowiedział, że słupów do celów wizualizacji nie zrobił, żeby tylko zaprezentować ten open space, jako OPEN space. Jednak gdyby się miał wytłumaczyć na siłę, myślę, że mógłby wszystko zrzucić na masywne podciągi (50-70 cm) idące od układu żebrowego wewnętrznego budynku, gdzie są słupy nośne. Po 50 latach oczywiście budynek zniszczy szklaną elewację, ale czym się przejmować - budynek tyle właśnie ma gwarancji hehe ;)

Co do kolorów - thx! Wizka zrobiona w stylu konkursowo-architektonicznym dlatego chciałem zastosować jakieś ciepłe wpadające w oko kolory.

 

@shadowsexpe: Dzięki. Co do samego projektu to w zaprezentowanej wizualizacji masz napewn rację. Jednak nie widziałem rzutów na oczy i nie wiem czy przewidziane są przynajmniej rozdzielenia przegrodami szkalnymi czy coś podobnego. Obecnie przypomina open-space'owe fabryki industrialne :D Co do wielkości rzeczywiscię może meble za małe? Ale przez to budynek wydaje się być większy! hehe ;)

 

Dzięki jeszcze raz za komentarze i oceny. Niedługo umieszczę kilka wizualizacji swojego projektu dyplomoeg, jednak teraz wracam je kończyć ...

 

Cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności