Skocz do zawartości

Update i Service Pack do 3DS Maxa


Gość innocent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć.

Ja zawsze wolałem instalować od najstarszej do najnowszej poprawki. Niby te nowsze mają już w sobie starsze aktualizacje, ale tak po kolei jest według mnie bezpieczniej.

 

Teraz tak - zależy do jakiego Maxa - w 2013 Service Pack jest najświeższy, a w 2012 najpierw były Service Packi a później Product Update'y.

Najlepiej wejdź na stronę z wszystkimi poprawkami i aktualizacjami:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9241178

znajdź swoją wersję i zobacz kolejność poprawek - najwyżej są najnowsze, najniżej - najstarsze. W skrócie - instaluj od dołu do góry :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem kiedy zamykam i otwieram Maxa, ładuje defaultowe ustawienia viewportu, pomimo że wcześniej zmieniałem mu ustawienia żeby pokazywał mi krawędzie. Czytałem coś o maxstart.max, ale za cholere nie wiem gdzie i jak mam go zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C:\Users\nazwa uzytkownika\AppData\Local\Autodesk\3dsMaxDesign\2012 - 64bit\enu\UI tu max ładuje wszelkie informacje ja mam designa także patrz za maxem tylko napewno nie bedzie to plik z przeroszeniem max bo to jest rozszerzenie od scen ;), a w ogóle wszelkie ustawienia zapisujesz w sekcji customize i tam możesz sam przyporządkować ścieżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. W końcu się udało.

Cały myk polegał na tym żeby w pliku CurrentDefaults zmienić wartość przy PerspectiveViewportRenderingEdgeFace z 0 na 1.

Dzięki wielkie za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności