Skocz do zawartości

Wiz: wizualizacja pokoju


zyga1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

rzeczywiście nie przykładałem uwagi do skali, nie sądziłem że tak bardzo to widać (starałem się aby obiekty były dobrze dopasowane, na oko jednak nie należy tego robić..) chodzi o samą wielkość obiektów czy też oświetlenie ? ucze sie im wiecej uwag tym lepiej dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o proporcje i wymiary obiektów, telewizor wygląda na za szeroki, powinien być w proporcjach 16:10 lub 16:9 , książki za szerokie, półki za cieńkie, około 1,8cm-2cm powinny mieć, fotele za liche i za wąskie, kotara jest wrażenie jakby zrobiona była z dywanu, taka gruba, i do tego jest upięta niewidoczną liną, musisz domodelować tą linę, stolik ma jakieś 20 cm, stanowczo za nisko, to samo fotele, ich wysokość pozostawia wiele do życzenia.

 

 

Modele są wszystkie twoje czy coś ściąganego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poręcze od foteli należy poprawić gięte drewno daje ładne łuki a u ciebie jest ząbkowanie, podłoga ma za duże mapowanie dwa przydałoby się dodać do materiału jakiś bump. Filtr AA tez nie najlepiej współpracuje ze światłem w pomieszczeniu ząbkowanie na lekko prześwietlonych miejscach szczególnie widoczne na krawędziach szkła i półek. Parametry samego renderu też musisz mieć na dosyć niskich ustawieniach włączony nie ładne plamy na ścianie pod tv i na samym telewizorze coś się nieciekawego dzieje jeśli chodzi o refleks od światła. Jak masz ustawiony color mapping? Prace chyba warto przenieśc do działu WIP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności