Skocz do zawartości

Tanie meble designerskie/ rozwiązania


mercedesslr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Dostałem właśnie zlecenie na projekt małego mieszkanka. Do tej pory miałem farta i cena przy projektach nie grała aż tak dużej roli dlatego mogłem szaleć. Znacie może jakieś firmy, które oferują ciekawy design w przyzwoitych cenach?

 

Taki wątek na pewno przyda się też innym!! :).

 

Myślę tutaj o designie wszystkiego: meble, płytki, oświetlenie, itd... coś takiego jak np oferuje Ikea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej

Dwie rzeczy tu nie pasują do siebie: "tanie" i "designerskie".

Tak się nie da.

Mozesz kupić jakąś kijową podróbkę tego typu mebli, ale raczej z jakością i wykończeniem (czy trwałością) będzie kłopot.

Bo uchwyty będą z plastiku udającego metal, designerski gres słabej jakości itp.

To wszystko raczej po roku czy dwóch designersko nie będzie wyglądało... Laminat się poodkleja, blaty porysują, designerska kanapa podrze czy poplami...

 

Ja bym raczej radził wybić inwestorowi z głowy pomysły robienia designerskiego mieszkania bez kasy, i pójścia w jakąś sprawdzoną klasykę. Nawet Ikeę czy BRW (chociaż co do jakości to różnie bywa...).

Dużo ludzi tego używa i można w sieci znaleźć opinie na temat. A i wybór naprawdę spory.

Sprawdź sobie forum muratora, np. tutaj:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?171616-Gdzie-kupi%C4%99-Meble-p%C5%82ytki-panele-dodatki

 

budżet "racjonalny" :P

 

"Racjonalność" może znaczyc i 100 i 20 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok moze z tym stwierdzeniem "designerskie" nie do końca wyraziłem się poprawnie... chodziło mi po prostu o ciekawe nowoczesne meble które nie zabijają swoją ceną na wstępie.. właśnie takie firmy pokroju IKEA i BRW... meble w których nie płaci się za to że jest to np krzesło z wypalonym znaczkiem Tom Dixon

 

link z muratora na pewno sie przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz użyć mebli inspirowanych tych jak to wspomniał kolega wyżej "prosto od producentów" jak kupisz bez pośredników cały kontener 5000 sztuk to za krzesło np Vitry wyjdzie tobie jakieś 15 - 20 $ za sztukę . Kiedyś nawet w ręce wpadł mi taki katalog świetna sprawa wszystkie najlepsze meble w jednym katalogu :) a ceny powalały. Przedstawiciel przekonywał że jakość wykonania nawet nie odbiega od oryginałów. Ale to już różnie bywa przy dizajnerach z państwa środka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności