Skocz do zawartości

Rozszerzanie gwarancji na dowolny sprzęt.


Miłosz3ds

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą natknąłem się na dość interesującą stronę:

 

http://www.gwarantujemy.pl

 

na której możemy przedłużyć sobie gwarancję na praktycznie dowolny sprzęt - od aparatów, przez komputery, części komputerowe ( nawet pralki, lodówki:) ). Są różne warianty, różne opcje - np. gwarancja z akceptowaniem zniszczenia sprzętu z winy użytkownika. Tutaj możemy wycenić swój sprzęt:

 

https://www.gwarantujemy.pl/orderwarranty

 

Z ciekawości "wyceniłem" przedłużenie gwarancji za procesor i7 2600k - na dodatkowe trzy lata (+ to, co zostało mi z gwarancji ze sklepu, czyli razem ponad 4 lata), w tym zaznaczyłem że chcę, żeby gwarancja objęła także zniszczenie sprzętu z mojej winy - wyniosło to 480 złotych.

 

Może kogoś zainteresuje:)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przecież kapitał nie ma tu nic do rzeczy i tak naprawdę nie ma znaczenia. Normalna usługa ubezpieczeniowa. Taka usługa jest oferowana już przez większość sklepów. Ostatnio jak coś kupowałem w komputroniku to właśnie miałem podobą ofertę ubezpieczenia na 5 lat nawet od uszkodzenia mechanicznego. Duże firmy mają coś takiego, mniejsze też powoli. Oni mają akurat z NTT partnerstwo. Więc to nic nowego. Pytanie czy masz taki sprzęt, że faktycznie warto dopłacić ~500zł.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, racja, przy zakupie w większych sklepach można sobie wykupić dodatkowo różne takie bajery. Tutaj możemy sobie dokupić gwarancję już "po fakcie", pod warunkiem że mamy rachunek i że nie upłynęło 30 dni od minięcia podstawowej gwarancji. Dodatkowo możesz sobie do podstawowej gwarancji dokupić uznanie zniszczenia z winy użytkownika. Dla mnie fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności