Skocz do zawartości

Wiz: Rainy Room


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

taka oto prosta wizka dla siebie w wolnej chwili, chcialem uchwycic inny klimat niz biale zaslonecznione pomieszczenia, czego sporo, modele po czesci moje po czesci z neta, samo pomieszczenie, materialy, oswietlenie etc, moja robota

 

3ds max 2012, Vray, AE, PS,

 

pozdro

 

rainyroom3.jpg

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eee, jak może kawa z tej filiżanki sięnie wylać?

 

edit: no może rzeczywiście jest to wysuszona pusta filiżanka, jakoś dziwnie wygląda.

 

Fajny mood obrazka, jednak lepiej by wyglądała całość według mnie dużo bliżej okna, upakowana na mniejszej powierzchni

Edytowane przez Orangegraphics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nad czymś podobnym pracuję ;) Ładnie i klimatycznie ale im dłużej się przyglądam tym mam większe wrażenie, że wszystko stoi na środku małego pokoiku 5 na 5m albo 2 na 2. Przybliżyłbym lekko ścianę za fotelem albo popracował jeszcze kadrem. O kabel przy wstawaniu można zahaczyć i przewrócić lampkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna atmosfera, jak na takie puste, i sztucznie zapełnione pomieszczenie.

Materiały świetne - lampka, poducha.. no i szyba!

 

Podłoga - czy szpary za duże? Nie wiem. Ja bym takiej w pokoju nie chciał, bo za dużo zachodu ze sprzątaniem.

Do dezajnu sie nie czepiam, ale to ziarno przy dolnej krawędzi obrazka jest fe.

 

Zastanawiam się też, czy defocus na najbliższej książce nie za duży. Prawie w tym samym plajnie co fotel, a fotel dużo bardziej wyraźny. Chciałeś z niego zrobić bohatera?

 

P.s. widać że filiżanka opróżniona i wyschnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty, na dizajnie i architekturze sie ledwo co znam, tak wiec pod tym wzgledem klapowato, wiem :)

 

glownym celem bylo uzyskanie klimatu i jak najrealniejszego wizerunku(fotorealu), ciesze sie ze te glowne cechy sie podobaja, co do wystroju to tak jak mowie, nie znam sie zbytnio na tym :D))))

 

co do ziarna to w sumie sam sie dziwie, bo setup byl dosyc wysoko ustawiony i podbity

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności