Skocz do zawartości

Sypialnia


hazy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym was prosić o pomoc. Próbuje szczęścia w wizualizacjach wnętrz i między innymi chciałbym zapytać czy w portfolio mogę zawrzeć wizualizację oparte na nie swoich projektach a dokładnie na projektach ze strony producenta mebli BlackRedWhite ?

 

Przygotowałem taką oto wizkę i się zastanawiam czy nie przyjdą po mnie z oskarżeniami, że wykorzystuje czyjeś pomysły ?

 

Niestety (choć w tym przypadku stety) nie wygląda to dokładnie tak jak na zdjęciu z ich strony ale jak ktoś je widział to rozpozna, że projekt jest ten sam.

 

 

A poza tym chciałbym się dowiedzieć co myślicie o tej wizce, jakie wrażenie, co dodać, usunąć, zmienić ?

 

Łóżko - zrobiłem materac, skojarzyłem, że będzie przykryty pościelą i niewidoczny więc rzuciłem na niego szmatę bo na pościel nie starczyło czasu więc nie pisać odnośnie łóżka proszę ;)

 

Soft - Max, Vray, PS. Świeci - Sun&Sky. Liczyło - Irr, LC.

 

 

bedroomz1.jpg

Edytowane przez hazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ze swojej strony mogę powiedzieć kilka rezczy.

 

1. Aberracje Chromatyczne - Dużo za mocne nie do końca przemyślane, tam gdzie jest mocna biel powinny być mocne, tam gdzie bieli brak raczej słabsze. Przez to znikł kabelek przy lampie i wygląda jak by lewitowała

 

2. Książki zbyt kanciaste, fajnie że są zróżnicowane ale czy na prawdę masz wszystkie niebieskie?

 

3. Wzmocnij trochę światło, tak by widać było że to dzień, myślę że w ten sposób odrobinę zyskasz życia.

 

Ustaw więcej zróżnicowanych rzeczy na pułkach szafkach, etc. Pustawo trochę ładnie, ale pusto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien filtr aa na cos co wyostrzy ten widoczek np mitchel albo Area ale z jeśli ona to z parametrem bliżej zer. Na suficie masz dziwna plamę i na dodatek dookoła wielu elementów tworzy ci się obwódka z jakimś kolorem nie wiadomo skąd.Cienie nie za bardzo pasują do tak mocno spalonego okna poobserwuj matkę naturę jeśli chodzi o świtało i cieniowanie. Jakaś cześć grafików nie umie lub im sienie chce dopracowywać światła i zaparła się na pokazywanie wizualizacji z przepalonym oknem a szkoda bo naprawdę ekstra prace to te gdzie jest dopracowane światło anie takie robione na jedno kopyto Daj ustawienia rendera bo tak to wszyscy tu bawią się we wróżki i jasnowidzów ;)

Co do pytania czy możesz umieścić swoja wizualizacje w portfolio to odpowiedź jest że tak możesz zawsze napisać że inspirowałeś sie projektem jakieś tam firmy meblowej, na dodatek chyba nie robisz tego dokładnie w 100% takiego jak tamta reklama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności