Jump to content

Teczka GameArt: Idlero


Idlero

Recommended Posts

Oficjalnie zapowiadam że nic ciekawego tu nie znajdziecie zwykłe propsy pomieszane z envi wątek zakładam tylko po to żeby się zmotywować do tworzenia portfolio i zwiększenia skilla. Jeśli życie pozwoli to będę wrzucał co nieco przynajmniej raz na tydzień dziś. Na dzień dzisiejszy wrzucę trochę grafiki stworzonej nie tak dawno temu. W miarę możliwości proszę o konkretne rady i konstruktywną krytykę :D. Jeśli będą chętni to postaram się opisać proces tworzenia. Wszelkie pytania na temat blendera wykorzystywanego w game arcie mile widziane. Przepraszam za pisownie! Będę się pilnować ale błędów mimo wszytko nie uniknę.

janssenfritsen.th.jpg

fewpropsforgame.th.jpgbronieb.th.jpgprevrocketlucher.th.jpgprevkatapulta.th.jpgprevdzialko.th.jpgprevbalista.th.jpgprevarmata.th.jpg

worekboksbig.th.jpggruszkaprev.th.jpgprevrf.th.jpgringprev.th.jpglocersprev.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę bardzo kilka siateczek. Nie są jakieś super fajne albo specjalnie zoptymalizowane ale jest w miarę ok, tych broni nawet nie wrzucam bo to cuby są. Wszystko malowane ręczenie w blenderku PS-a to na oczy nie widziało.

wiresu.jpg

pzd.

Link to comment
Share on other sites

Trochę czasu to zajęło ale udało mi się go ukończyć. Nie jest idealny ale jestem z niego zadowolony. Renderowane w marmosecie, modelowane w blenderze, wypiekane w Xnormalu, texturowane w PS. :D Raczej nie będę robił poprawek. Ale bardzo proszę o komentarze żeby nie popełniać, tych samych błędów ponownie przy następnych modelach.

 

34vg.jpg

qicz.jpg

rj7c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy