Skocz do zawartości

obiekt 3d : zenit


rad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmmm...Model jest nienajgorszy. O ile wiem to ten typ zenita ma obudowę aluminiową (to co Ty zrobiłeś na szaro) Powinieneś poprawić ten materiał...dodać jakiś raytrace czy cuś. Ogólnie jeżeli poswięcisz jeszcze parę chwil na takie szczegóły to będzie bardzo dobrze :)....bo jak wiadomo:"diabeł tkwi w szczegółach" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tam sie nie znam ale co do tego szarego to ten model widzialem ale z czarnym lakierem w tym miejscu

i jeszcze jedno czy zenit nie pisze sie zenit, zenith to dlugopisy sa chyba. Spotkalem sie jeszcze cyrylica napisane zenit

to tyle odemnie sorry jak wprowadzam w blad

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak poprzednicy, materiał można by poprawić żeby nie wyglądał tak plastikowo, to się tyczy także obiektywu. Poza materiałami to nie zabardzo podoba mi się oświetlenie, może by tak jakieś GI ?

 

Mógłbyś zrobić takiego zenita "po przejściach" :D tzn. mocno używanego a potem leżącego w szafie pod stertą rupieci przez parę lat :) wtedy dodało by się parę zadrapań tu i tam i było by super :)

 

Fajnie wyszla soczewka i sam model aparatu, mam sentyment do Zenitków więć praca mi się podoba, może by tak pomyśleć nad wymodelowaniem całego zestawu ? :) Jakieś filtry, osłony przeciwsłoneczne, kilka obiektywów... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie uwagi i komentarze...już się tłumaczę..otóż mój egzemplarz aparatu to ZENITH 13XPS.jest to dosyć żadko spotykany model produkowany na rynek zachodni.rzeczywiście z górną częścią obudowy mam problem, jednak u mnie nie jest to ani aluminium, ani też plastik. u mnie górna część korpusy jest metalowa lecz pokryta czymś właśnie takim szarym czego nie bardzo potrafię określić. zgodnie z propozycją myślę o "postarzeniu" tego modelu....cóż zobaczymy..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności