Jump to content

Pojazd 3d: Concept car invisium bugatti 2013

Pabllos

Recommended Posts

HEJ przedstawiam wam kierownicę do mojego wnętrza dla konceptu BUGATTI :) będę wrzucał coś nowego w trakcie prac...tak na razie kierownica :) Co do pomysłu na koncept to jeden szkic jest w dziale Finished Works 3D w temacie mojego konceptu LEGARTO.

ren14pht3.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Pabllos

• Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki:) tak ta skora to dopiero pierwszy etap materiału. Po prostu jeszcze nie podkręcałem go bo nie robię jeszcze finalnych renderów. Przed końcowymi renderami wszystko będę jeszcze poprawiał tak żeby wyglądało bardziej realnie :)

A co do projektowania to potrzebny jest fajny pomysł , na pewno wiesz czy posiadasz wyobraźnie która pozwoliła by ci stworzyć coś fajnego. Umiejętności modelowania posiadasz spore a to też już połowa sukcesu :)

Stylistycznie to nie moja bajka zbyt bogato jak dla mnie. Trochę w klimacie Pagani Huayra. No ale kibicuję Ci no i jestem ciekaw następnych detali. Ciekawy film z detalami które może Cię zainspirują

Pozdrawiam,

Wojtek

He he he nie jeszcze nie skończyłem, Został mi tylko tył do wykończenia i lusterko... Także na dniach skończę a te rendery wystawione na forum były zrobione dużo wcześniej no i troszkę tajemniczości nie zaszkodzi :) dzęki