Skocz do zawartości

Gdzie wrzoocic brazila?


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

sie ma

sciagnalem zzipowanego RioBrazila i nie wiem gdzie mam powrzoocac te wszystkie pliki. ktos mi pomoze? aha i wyczytalem ze rio brazil ma jakies ograniczenia co do rozdzielczosci renderu (500xcos) nie wiem czy to prawda a jezeli tak to czy są do sciagniecia jakies inne brazile bez ograniczenia rozdzielczosci i za FREE? bo nie sadze ze wszyscy ktoorzy uzywaja brazila placa za niego srogie kwoty ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jedyna darmowa wersja edukacyjna jest RIO a wczesniejsze wersje to BETy ktore juz lepiej nie sciagac bo i tak maja baner przy renderze ..... ciez sie tym co masz bo narazie ci wystarczy ... nie porywaj sie na gleboka wode bo sie tylko nachecisz a z opcji pelnego nie skozystasz bo nie bedziesz wiedzial co do czego .....

 

naucz sie to co masz w RIO ..... i wogle maxa ....

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak an początek RiO powinno wystarczyć... nauczyć się podstawowej obsługi Brazila, a zobaczysz, ze inne wersje same przyjdą ;) :P

 

Btw. widzieliście już 1.2.48?? Bansheeee.. tylko szkoda, że nie mam kilku kompów w domq...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej wszystko jooz dziala, narazie ta rozdzialka rzeczywiscie mi wystarczy do edukacji :D na poczatku jak zaladowalem berazila do current renders to bylem w szoku na widok ilosci opcji ale po zajrzeniu w kilka tutkoow wszystko nabralo sensu :D jak cos kiedys tego to moze wrzooce na forum jakas wypocine, ale najpierw poczytam regulamin dokladnie bo narazie nie mialem czasu.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności