Skocz do zawartości

Animacja 3D: Niewolnik XXI. Wieku.


lezion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chrupek3D

Dziadek3D: jak zwykle kąsa żeby coś ugrać...

 

a wiesz, że ten festiwal dla Twojego filmu to litość nad starym człowiekiem, żeby odszedł spełniony i bynajmniej nie jest to pokłon nad jego dziełem. Starość dała Ci przywilej to korzystaj z niego... bo Norwidem naszych czasów to Ty nie jesteś.

Jeśli ktoś, kiedyś Ciebie zapamięta, to z pewnością nie po filmach, bo Ty nie tworzysz... Ty tylko kończysz.

Stoisz przed tym swoim grobem i na szybko próbujesz coś skręcić... byle jak i byle jakie, a za niedługo sam pozostaniesz dziełem... dziełem skończonym.

Żebyś Ty miał jeszcze ten talent o którym piszesz to można by było z Tobą podyskutować, a tu tylko marne dzieło, dużo słomy i krzyk o tym, że skończyłem.

Wszedłeś do filharmonii i na głos wymieniasz wielkich kompozytorów... myślisz, że przez to stajesz się jednym z nich... ale to smutne. Koniec.

Edytowane przez Chrupek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...żałosny jazgot nicości bez portfolio... w obliczu bezradności własnej....nie pogratuluje... smutne to, ale prawdziwe.... są jeszcze tacy nieudaczni.... do końca....!!!....:)))... cóż prawo mutacji....:))).

 

ps. przyjmuję wszystko na klatę, ale w wątku u siebie... wiem, że tam trudniej być odważnym....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

Dziadku3D: Obok Norwida Cie nie pochowają... uwierz w to.

Dodaję do mojego portfolio rzeczy skończone... "rozmowa z Tobą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wiadomo ile komu zostało, nie maco tym żonglować, bo nieraz młodzi odchodzą wcześniej.

 

Dziadka, sądząc po jego sygnaturce, to chyba już nie dotyczy, bo prowadzi aktualnie intensywne życie pozagrobowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności