Skocz do zawartości

Kuchnia


Kubajaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Jako iż będę miał remont w domu mama poprosiła mnie o zrobienie wizualizacji kuchni. Dopiero zaczynam się uczyć v-ray'a, poza tym jest to pierwsza w moim życiu wizualizacja, więc nie powala. Brakuje kilku rzeczy typu kran, klamki w oknach i inne duperele, więc wrzucam do wipa. Wszystko oprócz zdjęcia za oknem jest moje.

 

A tutaj render:

 

Pozdro

 

test8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

w color mapping włącz sub-piksel mapping i clamp output to się pozbędziesz tych czarnych obwódek na prześwietleniach, jeśli to nie poskutkuje to zmień filtr aa na mniej ostrzący albo dobierz dobrze parametry samego color mapping. Jakoś nie jestem przekonany do takiego ustawienia kadru, w kamerze włącz gues vert bo ci ściana lekko ucieka. Blaty zasadniczo wypuszcza się do przodu jakieś 3-5 cm nie robi się ich równo z powierzchnią frontów meblowych zresztą sam blat też powinien być ciut grubszy. Obrazek za oknem nie pasuje tutaj zupełnie z innej strony na niego pada słońce, chyba lepiej by było za oknem postawić model drzewa dostałbyś fajniejszy efekt światła wpadającego przez liście do środka pomieszczenia .

Edytowane przez shadowsexpe
literówki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności