Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ewichan


ewichan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak odnośnie LP... to tak naprawde gdziekolwiek nie pójdziesz, najważniejsza będzie praca nad samym sobą. Obiboków znajdziesz i w plastyku i poza nim :p (ja np. niestety 'obudziłem się' w ostatniej klasie ;c) niemniej jednak liceum plastyczne daje możliwość brania udziału w plenerach, przeglądach, znajdziesz też tam te parę osób z którymi można współzawodniczyć a to jednak daje kopa. No ale jeśli ćwiczysz no to luz, no i masz forum maxa ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najlepsze z tego wszystkiego są plenery i przeglądy, to trzeba przyznać, i w moim przypadku - internat :]

 

Tymczasem wrzucam martwą z przed chwili, albo raczej przedmiot :) Trochę się wkopałam bo zaczęłam ok. 17, i mi światło uciekło, na szczęście było terrarium ( tak, to dziwne coś na czym stoi solniczka to terrarium )

 

solniczka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji, muszę przyznać, że do tej pory mocno tego żałowałem ;)

 

Hmm co do pracy, marny ze mnie ekspert ale zdaje mi się, że nie trzymasz się pewnej zależności opisanej w pewnym tutku, którego własnie bez większych efektów szukam ;/ Najogólniej chodzi mi o to, że w niektórych warunkach zależność jasność-nasycenie jest dość prosta, czyli im coś jaśniejsze tym mniej nasycone i na odwrót.

 

W PS jest fajnie bo jest to podane w procentach, pozwoliłem sobie pojeździć po Twojej pracy color pickerem i było widoczne, że np. jeśli jasność wynosi 30% to nasycenie wahało się od 25 do 35, a powinno być znacznie większe ( oczywiście ciągle trzeba uwzględniać warunki oświetleniowe)

 

A z tych mnie ważniejszych rzeczy to to co podświetla obiekt powinno być bardziej rozmyte. Poświata nad terrarium fajnie by zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności