Jump to content

ewichan

Members
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Excellent

About ewichan

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. Ale fajna dzidzia :D Poziom prac powalający, chciałabym umieć malować takie skomplikowane realistyczne sceny z głowy...
 2. A ja już to widziałam na digarcie :) Szacun
 3. Hej, witam ponownie :) Oto process powstawania wersji bohatera po transformacji: Następnie tym szkicowym sylwetkom dodałam trochę koloru, detalu, wygładziłam ostre przejścia kolorów, i wzbogaciłam o jakieś proste tło, wygląda to teraz tak: Bohater-człowiek: Oraz bohater-bóg: Finałowy koncept wygląda tak: To już koniec mojej pracy nad tym konceptem, mam nadzieję że się podoba :)
 4. Oto kosy, wybrałam piąteczkę: A tutaj proces bohatera: W efekcie wygląda to tak: Tło zostanie zmienione w finalnej wersji, która będzie przedstawiać tego kolesia, i jego wersję po przemianie na jednym obrazku. Następny etap to facecik z kosą :)
 5. Czuję że jak nie zapuszczę motorka to po mnie :D
 6. "Odwrócę" nie "odwrucę" popraw szybko! Jak dla mnie praca na temat, są bogowie - to i zjawy się nadają ;)
 7. Mitologia słowiańska rlz ;) Świetny warsztat!
 8. Witam po dłuższej przerwie! Nadszedł czas na nakreślenie tego co mi w głowie siedzi: Szkic pozy bohatera przed i po przemianie, i kilka wariacji koncepcyjnych: Zdecydowałam się na koncept nr 3. Ten kij, który trzyma wersja bohatera po przemianie to będzie kosa, ale na nią jeszcze przyjdzie czas ;)
 9. Hej Rotcore, dzięki za odwiedziny :) Według mnie i moich źródeł, żeby zacząć cokolwiek projektować, trzeba najpierw ułożyć sobie w głowie a potem na papierze porządną teorię tego co chcesz stworzyć - dlatego napisałam dosyć szczegółowy opis świata i postaci. Mogłabym wszystko przepisać na forum, jednak starałam się streścić. Takie moje wytłumaczenie się :) W regulaminie jest wzmianka o krótkim opisie - mam nadzieję że bardzo nie nagięłam podpunktu nr 5. W samym koncepcie nie będę rysować postaci wykorzystującej wszystkich swoich mocy, czy rysować świata i innych bóstw. Narysuję jedynie kolesia - szarego obywatela, i jego demoniczne oblicze.
 10. Witam Wszystkich :) Z chęcią wezmę udział w tym konkursie, ciekawy temat, i zdecydowanie jest o co walczyć :) Pierwsze co zrobię, to umieszczę wstęp do świata i opis mojego bohatera: _________________________________________________________________________________________________________ Planeta Ziemia, XXI wiek. Współczesny świat współczesne realia, jednak wygląda na to, że wszystko obróci się do góry nogami, jeśli w świadomości przeciętnego człowieka obudzi się pierwiastek gniewu boskiego. Na świecie, ludzi obdarzonych boskim pierwiastkiem zapisanym w DNA jest tyle, ile bóstw na całym świecie opisują karty historii. Jednak w porównaniu do kilku miliardów ludzkości na świecie, jest tych bóstw znikoma ilość. To jest właśnie ten moment, kiedy w umysłach wybranków na całym świecie budzą się pierwiastki boskie, którymi kieruje gniew boski i chęć wyeliminowania konkurencji innych bóstw. Strach pomyśleć, co się stanie, kiedy człowiek-bóg spotka drugiego takiego, w szczególności z innych wierzeń. Nasz bohater dowiaduje się o swojej nadprzyrodzonej mocy, jak i o zupełnie innych cechach charakteru które w nim drzemały. To, co zrobi ze swoją mocą, zależy tylko od jego silnej osobowości, jak i od humoru bóstwa jakie w sobie nieświadomie nosił. Nyja, słowiański władca zaświatów bardzo ingeruje w jego dotychczas poukładane życie, rwąc się do walki z innymi bogami. DAVID - Nasz bohater, przeciętny 26-cio latek, cichy, niepozorny, odkrywa w sobie moc Nyj'i. NYJA, mit. słowiańska, Władca zaświatów i nocnego nieba. Człowiek w którym zbudził się NYJA jest w stanie kontrolować gniew bóstwa za dnia, w nocy ma trudności z kontrolowaniem swojej nadprzyrodzonej mocy i gniewu. - Jak każdy inny człowiek ze zbudzonym pierwiastkiem boskim, jest widoczny dla ludzi w formie boga (jeśli przejdzie transformację), jednak NYJA może być niewidoczny jeżeli użyje swojej specjalnej mocy. - Jest niewyobrażalnie szybki, porusza się znikając i pojawiając w formie ektoplazmy, - Posługuje się kosą która czerpie siłę z setek tysięcy dusz istot zmarłych przez wieki na określonym terytorium, najwięcej siły czerpie na terytoriach cmentarzy, - Potrafi wydawać rozkazy zmarłym duszom z zaświatów tworząc z nich zastępy armii, David w formie Nyj'i jest znacznie bardziej agresywny i wybuchowy. _________________________________________________________________________________________________________ To tyle jeżeli chodzi o opis mojego bohatera. W wolnej chwili wezmę się za projektowanie postaci, i postaram się na bieżąco publikować etapy mojej pracy :)
 11. Kurcze jakbym miała się do czego doczepić to do czaszki. Za krótka żuchwa, otwory na oczy idą po złej perspektywie i łuku. Poza tym fajna martwa, tylko pomarańcza jest płaska w miejscu cienia, nie czuć bryły. Czekam na więcej ;)
 12. Wow, świetne stylizowane postacie, ciekawe jakby koleś z pieskiem wyglądał w digitalu bo zapowiada się super ;)
 13. Zgadzam się z Tomaszem, broda w szczególności rzuca się w oczy, za to wielki plus za oczy, pięknie się błyszczą ;)
 14. Musisz najpierw narysować solidne linie, jedno szybkie machnięcie ręką daje najprostszą kreskę. Ważne żeby nie robić takich łuków (jakie robisz) bo wtedy wydaje się, jakby perspektywa była niepoprawna, a do tego sześcian wygląda jakby miał się zaraz zawalić. Twoje ćwiczenia z perspektywą wyglądają trochę jakbyś najpierw narysował sześcian, a dopiero potem dorysował linie. Fajnie że masz zapał, oby tak dalej ;) Jak nauczysz się podstaw, to już powinno pójść z górki, widzę po Twoich próbach pejzaży, że masz dobre wyczucie koloru.
 15. Mruk- Dzięki za miłe słowa :) Co do szkiców - trochę ciężko ze skanerem a aparat mam tylko w telefonie więc niezbyt fajny, ale może wykombinuję jakiś sposób na zaprezentowanie moich szkiców :) prutznel - Wilkołak jest bardzo stary, ale w sumie przydało by się go jakoś odświeżyć. Robot niedawno poprawiany, ale jak widać za mało :D Dzięki za korekty, mam już 3 prace do poprawienia więc jak tylko czas pozwoli poprawię je hurtem i wrzucę :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy