Skocz do zawartości

Obiekt 3d - Wehikuł czasu


imprecis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Normalnie, poprostu pojazd sie rozpedza do odpowiedniej predkosci, gdy ja osiagnie nastepuje przeniesienie ;)

Dam ujecia moze w wiekszej rozdz. i poprawiony ten pojezdzik troszke....nic juz nie bede poprawial w tym temacie bo jak sama nazwa wskazuje nie zbyt wypada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble jak bym mial sie przeniesc w czasie w takim czyms to bym wolal "przezyj to sam"

 

1.Nie myl pojecia textury z materialem (ja nie wiem co jest ale ostatnio coraz wiecej to sie zdaza)

2.ehm no powiedzmy ze cos z tego bedzie (kolejny obiekt power rangrers sie szykuje ?) ;)

3.wiecej czasu ci zajmie stwozenie otoczenia do wyexponowania tego obiektu niz jego samego ....

 

hmm no nie wiem mi sie nie podoba ... jakos mi znowu power rangers zajezdza ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synyś: to chyba twoja najgorsza praca bo jest zupełnie nijaka. nawet brzydka nie jest.

sorry ze tak mysle ale co to za sztuka wymodelowac szybko cos co jest zupełnie nieciekawe. mozna stawiac bez sensu przez godzine wszedzie boxy w scenie i jest duze prawdopodobienstwo ze bedzie ciekawsze.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności