Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Lotus Elise


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

moja pierwsza poważniejsza praca (wg jakiegoś tam tutorialka co jest na sieci) pod maxem, wogóle niewyszło to tak jak miało być ale jestem jeszcze za słaby - mam nadzieje że ocenicie tego złoma napiszecie swoje uwagi , zastrzeżenia etc. i czy wogóli warto nad tym porobić czy wyrzucić na złom....

 

elise3.JPG

 

elise2.JPG

 

elise1.JPG

 

i na koniec siatka marnej jakości ale niewiedziałem jak to sie robi :

 

wire.JPG

 

wireall.JPG

 

dzięki dla ziomków z forum max'a za pomoc bo z tym brazilem to była taka jazda ze niemogłem nic zkumać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no ja widze kupe błedów ....

zderzak,klapa bagażnika,opony za kanciate i brak zaokraglen,ujscia filtra na masce to zbytnio tez nie wyszly .....

 

ogolnie masa poprawek sie szykuje .... no zobaczymy co z tego bedzie

 

hmmm ale pracuj i tak przyda ci sie umiejetnosc korygowania błedow w siatce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz tu lezy topologia siatki i to bardzo mocno. poogladaj siatki jakis dobrze zrobionych modeli.a i tak powaznie ja bym tego ni poprawial tylko zaczol od nowa tylko podrodze wszystko przemyslal.a poznaj dobrze jak dziala subdivision bo to podstawa.

 

ups. subdivision znaczy w maxie meshsmooth czy jakos tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu komantowac ?? ze niewyglada to dobrze a reszte powinienes widziec sam. wazne zebys widzial swoje bledy a nie takie juz standardowe dziwne pytanie pokazcie gdzie są bledy, bo i tak trzeba by bylo zaznaczyc calosc na czerwono.a tego tutka to chyba slabo przerobiles moze przerob jeszcze kilka. a i jeszcze taka jedna rada przy modelowaniu samochodow itp. wazna jest dokladnosc gladkosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz powiem Ci tak ..skoro sobie nie radzisz to zrob tak zrob go po swojemu a niejakas kopie tego co juz ktos zaprojektowal wiesz u mnie w dzielnicy LEYTON STONE wiedzilem pare lotusow i wiesz niewarto go kopiowac ..zrob cos poswojemu a nazwij go rowniez tak jak tobie sie wydaje najlepiej ...pozdrowienia ...i uszy do gO:)ry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Lotus'y...i wchodząc w ten topic...bardzo chciałem zobaczyć fajny model..., twój trochę odbiega od tego co chciałem zobaczyć...ale pojęcie masz o modelowaniu...więc jeszcze wszystko idzie poprawić...żeby nabrał...poprawnego kształu...

 

Życzę ci owocnej pracy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności