Skocz do zawartości

scena 2d: bitwa


asfalton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciekawie to wygląda ,ale nie wiadomo o co chodzi. ten obrazek jest nieczytelny dlatego dużo nie można naklikać.no może na temat kompozycji i perspektywy,jak dla mnie jest ok.świetny pomysł na tą postać na pierwszym planie,tak jak by wypadała z gry jeśli dobrze widze.akcja toczy się w wąwozie albo jakims jarze ,wnioskuje nie dostrzegając postaci żadnych po bokach.no właśnie akcja,mimo słabej czytelności rysunku czuć ruch.Czy tam na górze są smoki zaprzegnięte do rydwanu?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 100 kroć popieram - w dodatku, jeśli amsz słaby tablet.. a co do pracy.. hmm... pomysł ql, ale chyba warsztat słabiuutkooo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asfalton wrzuciłeś obrazek który ciężko odczytać.Jak dla mnie to bardzo szybki speed.

Ja też nie widzę w centrum żadnej postaci.Nie umiem powiedzieć z kim walczą ci śmiałkowie.Ale myśle że warto nad tym popracować i wrzucic ,jak najszybciej efekt tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem.postać centralna bierze zamach na śmiałków.coś z twarzą nie tak tego byczka z czachami na klacie a i myśle że nie potrzebne te rogi na łokciach.smok trochę tak jakby po za akcją. kaszelek go złapał czy wymiotuje?.rycerza po lewej zamurowało?dałbym mu inną pozę.popracuj nad skrótami ramion byka i jego anatomią.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V!

 

propozycja: nie pracuj z tym szkicem, nie trzymaj sie go az tak! zrob na jego bazie prace od nowa ... widac tam kratki z zeszytu i rozne brudy ... wrzuc go na warstwe i traktuj jako referencje, jesli naniesiesz prawidlowo juz bryly postaci - szkic stanie sie zbedny! Praca zyska ... sprobuj

 

edit: i regulka: nie uzywaj dodge i burn ... pracuj czystym kolorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy rozjasniles rys wyskoczylo jeszcze wyrazniej to o czym mowilem wczesniej czyli proporcje i nie jako jedyny to zauwazylem, jak widze, mialem to wyslac wczesniej ale net mi padl wiec sie troche spoznilem bo zwrocili ci uwage na to co zamiescilem na twoim rys, ale tak czy siak puszczam w eter. co do potworow i ich proporcji to musze cie zasmucic one tez je maja i czesto wykorzystuje sie zarowno anatomie ludzka jak i zwierzeca miksy sa tez wskazane. proponuje usiasc jeszcze nad kartka i to poprawic bo pozniej bedziesz te bledy powielal, a to koszmarna sprawa

 

poz i czekam na updejciki

 

z1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje i nad tym wlasnie pracuje, jednak nie wiem czy przechylenie calej akcji nie bedzie potrzebne , bo po wyrownaniu lokci straci troche dynamiki (to jest linia miedzy lokciami bedzie pozioma)a chce zeby leciala pod ukosem z lewej do prawej wzwyrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co teraz to obie rece sa skopane ...uklad miesni

proponuje wrocic do szkicu ... odloz na chwile tablecik i przyloz sie do podkladu

ps poki nie poznasz dokladnie anatomii nie zrobisz tego przekonujaco

tu skany z takiej ksiazki...wprawdzie to laski ale co za problem przy brac to troche na masie

 

kob.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ... ze speedami to bym sie powstrzymal a takie wipy sa o wiele bardziej cenne dla ciebie, jak na moje oko, no i mozesz szlifowac kanty ktorych jest jeszcze sporo...wlasciwie te kanty nie opuszczaja kazdego a im dalej w las tym ich wiecej ;)

 

tak wiec czekam na kolejne wipy i sluze krytyka (tylko nie bierz mnie za jakiegos sadyste ktory bedzie sie nad toba znecal heh)

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he mCh spoko ale oni sa jakies 1500 km odemnie, a ich bardzo cenne wskazowki moge policzyc na palcach obu dloni, zreszta malarstwem zajmowalem sie na Akademii przez ostatni rok szkolny...myslalem ,zeby te prace namalowac w ArtRage ,tyle ze o wiele wieksza...btw do kompa trzeba sie przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności