Jump to content

LigaChC - 3 ortheza vs RaVirr


RaVirr
 Share

Recommended Posts

TYP: Ilustracja

TEMAT: "Stolica Molocha"

Stolica Molocha

Uniwersum- średniowieczne fantasy.

Do zilustrowania dwupiętrowe miasto umiejscowione wokół olbrzymiego monumentu. Sam monument był kiedyś dziwnym, unoszącym się w powietrzu obiektem, później mieszkańcy wyrzeźbili w nim wizerunek swojego demonicznego bożka. Pod monumentem jest niemająca dna dziura, z której bije jasne światło. Jest to miejsce rytuałów- składane są tam ofiary z ludzi.

 

TERMINARZ:

START: 06.03.2013 r KONIEC: 30.05.2013 r

Edited by RaVirr
Link to comment
Share on other sites

na moje oko nowa formuła się nie przyjęła, proponuję powrót do poprzedniej, i dorzucam pomysł, że może warto by pomyśleć o krótszych terminach na wykonanie.

wiem, wiem zaraz oburzą się ci co potrzebują więcej czasu...trudno=]

Link to comment
Share on other sites

W tej perspektywie ni huhu. Zastanawiałem się nad widokiem z lotu ptaka, ale w końcu zdecydowałem się na to.. Właściwie to nie zaszkodziłoby sieknąć i dwóch obrazków, ale póki co trzeba dobrze zacząć jeden :D

Link to comment
Share on other sites

imo wcześniejsza wersja z postu #17 była pełniejsza, bardziej do mnie przemawiała, (nieco wygasić trza było te czerwone daszki) a skupić uwagę widza na monolicie. W drugim przypadku cała kompozycja leci w lewą stronę. Wydaje mi się iż lepszym rozwiązaniem mogło by być ukazanie fragmentu tej rzeźby dla okazania jej wielkości, resztę ukryć za mgłą chmurami czy czymś tam ;).

 

//Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Około 6 godzin (choć, niestety, niektóry zajęłoby to niecałe pół godziny ;) ). Co prawda to prawda, chciałem trzasnąć coś w jeden dzień bo wiem, że nie dałbym rady wygospodarować w tygodniu wystarczająco dużo czasu by siąść do obrazka i znowu wszystko by się przeciągnęło o miesiąc albo i więcej.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy