Skocz do zawartości

postać 3d bart


Gość styczny

Rekomendowane odpowiedzi

kurde prosze was o rade dopiero sie ucze więc sie tego niewstydze co zobaczycie. Robie głowe (natrazie) barta i stego co oglądam prace innych i dalej niewiem czy ide w dobrym kierunku ktoś mi powiedział żeby nie robić z polygonów trójkątow ale sie nieda (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

styczny: poprosimy jeszcze render z meshsmoothem, bo mimo ze wiele osob siedzi bardzo duzo w maxie, to chyba nikt jeszcze nie potrafisz przetworzyc siatki lp w glowie zeby widziec wygladzenia (ja juz nie widze kodu, widze brunetki, blondynki, rude...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie bardzo prosze - przerob kilka tutoriali z sieci, poczytaj helpa i tutki z maxa. Zrob kilka tutorialowych modeli od A do Z. Potem pomysl zanim cos zaczniesz robic, jak nie bedziesz wiedzial czegos to poszukaj tutoriali

potem popytaj sie uzytkownikow forum. Bo jak na razie mam wrazenie ze nie trafilo do ciebie nic z porad ktore otrzymales we wczesniejszych watkach. Zrazasz do siebie ludzi i beda omijac watki zakladane przez ciebie szerokim lukiem.

 

Skilo: ty nie potrafisz sobie wyobrazic tego z msmoothem ??............. Farciarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O, naprawde, przestraszyelm sie, nie patrzcie na bart1.jpg jesli macie slabe serce;p

 

dobrze ze mnie ostrzegles. Normalnie bylo blisko dostalem delirki ale jakos sie wykaraskalem.

 

Czytaj madre slowa Sankiego, bo nastepnym razem ktos wykituje :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

przepraszam, ale to jest najbardziej koszmarna rzecz, jaką w życiu widziałem, nawet rotten się nie umywa...

Dwie rady :

- jak widzisz, że nie wychodzi, rób od nowa, terminy cię chyba nie gonią, a będziesz zdobywał znaaacznie większe doświadczenie

- jak chcesz coś zrobić (np głowę) to najpierw przerób tutoriala. Jeśli you can speak english to najlepsze są na http://www.3dtotal.com niektóre można przetłumaczone znaleźc na max3d. Szczególnie polecam Joannę d'arc. Ja podchodziłem do tego tutka trzy raz, za trzecim się udało lepiej niż w oryginale ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ... znowu nie umiecie sie powstrzymać ?dajcie na looz ... bo z tych wszystkich komentazy wiekrzosc jest jak jajko wielkanocne z przed 4 lat ...

 

wiec darÓjcie sobie ..... bo znowu sie burdel robi ...

 

 

----EDIT----

 

nie chce mi sie pisac nowego posta to edytuje (jak ktos zauwazy to ma szczescie :

 

uncle co do twojego komentarza ponizej :

 

a powiedz mi co wnosi twoj komentaz do pracy ? i co wnosza kolejne ktorych nie bede wymieniał ?

 

oczywiscie ze mozna ale trzymajcie jakas kulturę bo mam wrazenie ze z ostatnich wydarzen na forum nic nie zrozumieliscie ... bądzcie poprostu mili .. albo powstrzymajcie sie od wypowiedzi nic nie wnoszących ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin ma racje....

Salvator np. opisuje że to jest coś strasznego - a sam pokazał jakąś tandetną butelkę.... Krytyka...jest bardzo ważna...ale nietrzeba jechać na kolesiu...a samemu się czasem ten sam poziom reprezentuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczne inaczej.

styczny: zamiast brac sie za extra dopieszczanie (jakie zapewne miales zalozenie), zrob to na low poly i zalatw taxtura, zrob cylinder, wyciagnij z niego szyje, nos i wlosy (kolce) i naloz texture, efekt bedzie na poczatek lepszy niz ciezkie modelowanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez (normalnie) niejade z kolesi ale to mnie rozwala :) - wstawiłeś jakies "cos "bo niewiem co to jest - to fioletowe na pierwszym planie (co to jest ?) i niewiem co mam myslec - druga sprawa to deformacja szczęki, czoło też wygląda jak modelowane podczas ataku epilepsji a już o tym ze głowa jest rozciągnięta jakos na boki to niepisze bo szkoda miejsca, dobrze chociaz ze niepiszesz jak zrobic takiego bart'a bo już bym tu normalnie wykorkował chyba, tak jak skilo mówi zacznij od jakiegos cylindra i potem powolutku extrud'e, cut i te sprawy - jak ja zaczynałem przygode z maxem to zaczynałem modelowac domki ( hihihi) - tam przydatne było extrude, chamfer i wogóli poznałem troche rzeczy, jak znasz english to poczytaj help'a pod F1....... a i jak masz modem to lepiej odpusć sobie video-tutorialki (wogóle to video-tutoriale ja bym sobie odpuscił przynajmnij na poziomie na jakim jestes w maxie, do wielu rzeczy musisz dojsc sam bo innaczej to chyba nieruszysz z miejsca )

 

ps. jakbys nienapisal ze to bart z simsonów to i tak bym wiedział, a to zawsze cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin ma racje....

Salvator np. opisuje że to jest coś strasznego - a sam pokazał jakąś tandetną butelkę....

 

Enzo, zachowujesz się jak dziecko. nie spodobała ci się krytyka twojego fiata, to się wyżywasz, żal mi cię.

Po pierwsze - moja butelka to był speed modelling w nowo poznanym programie, a jeśli mówiąc "tandetna" masz na myśli moją kochaną buteleczkę, która stoi na moim biurku, to się lepiej schowaj :P

Po drugie - w moim poście było zawartych troszkę wiecej uwag niż to, że jest to straszne. Dałem kilka rad od serca i tyle.

i daj se siana, bo to jest forum 3d a nie onet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator... - nie oto chodzi....

chodzi oto że takie texty nic nie wnoszą...mogą jedynie zrazić kolesia do 3d...:) Jak byś był dobry...i reprezentował poziom ( nie mówię tylko o poziomie 3d) to byś się powstrzymał od tego typu komentarzy.

 

Więc dziecko nie denerwuj się...:)) - bo robisz się śmieszny..., ty stawiasz pierwsze kroki w programie....to i on też więc nie tłumacz swojej butelki tym że jesteś nowicjusz w wings3d...:)) bo wtakim razie jesteście równi...

 

A co do twoich komentarzy w moim WiP'ie....to są bez sensu - zamiast opisywać model itd., to piszesz coś o rhino i że nie mam AA ustawione...:) koleś popatrz co ty piszesz...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styczny no troche pojechałes z pracą 8-) moze poczytaj wiecej tutków o modelowaniu a potem wez sie do roboty ten bart jest krzywy jak cholera i nic z tego nie bedzie wywal to i zacznij jeszcze raz jak sie nie uda to znowu wywal jak osiągniesz jakis ciekawszy efekt to daj na forum mysle ze zacznij od boxa i go powyciągaj az uzyskasz facjate barta wiecej nie powiem pracuj sam!

 

p.s Panowie nie miało byc juz wiochy na forum szkoda klawiszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni render przypomina troche dziecko frankensteina. te czoło...

przepraszam za skojarzenia.

proponuję przyjrzec sie paru tutorialom i porzucic tę prace na rzecz czegos co zrobisz z pomocą komentarza i zalaczonych obrazeczkow czyli tutka.

 

pewne rzeczy juz wymyslono i nie trzeba samemu do tego dochodzic.

 

modelowanie bez referek to trudniejsza sprawa. zacznij od czegos prostszego np fajne tutoriale są w helpie maxa.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności