Skocz do zawartości

Scena 3D: exterior VIZ - house 04


Rekomendowane odpowiedzi

hej.

moja wizualizacja w Blenderze z użyciem silnika Cycles.

render w GPU

moja pierwsza pracka w Cycles z wygenerowaną trawą jako model.

uważam , że wciąż odstaje do fotorealizmu, ale nie mam pomysłu co i jak poprawić, żeby jeszcze więcej coś wycisnąć z tych obrazków?

Render bez istotnej postprodukcji w 2D,

obrazki prosto "wyplute" z Blendera, tylko jedno drobne wzmocnienie kolorów w ustawieniach nodów.

całość wykonania ok.3 dni

 

Pozdrawiam

 

 

index.php?option=com_smf&Itemid=2&?action=dlattach;topic=13503.0;attach=22036;image

 

index.php?option=com_smf&Itemid=2&?action=dlattach;topic=13503.0;attach=22038;image

Edytowane przez gucias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coś jest "nie tak"- brakuje chaosu i przez to czuć "cyfrowość"- nie da się tego pomylić z fotką, ale z drugiej strony- jeśli to szybka wizka na 3 dni, na zasadzie zrobił-wziął kasę-następny to chyba nie ma co się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gorsze rendery w katalogu Castoramy, więc wcale nie jest źle. Mi się podoba.

Tak jak mówił FF, tynk i płaska dachówka nie leżą.

Te fotele na werandzie też jakoś dziwnie wyglądają, odcinają się od reszty... Dodanie im trochę cienia w postpro pewnie by pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paveu69...:) dobre :)

 

Dach plaski jak lustro. Zajmuje znaczne obszary na obrazku , więc skupia uwagę brakiem detalu. Wymodeluj dachówki popracuj nad materiałem i pewnie będzie lepiej. A i zrób coś z tą szmatą w oknie tarasowym. Detal rynien i spustów także pozostawia wiele do życzenia.

 

powodzenia. Przynajmniej masz już bazę do ćwiczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wcześniej wymienionych poprawek balkony mają barierki za wysoko, deski zbyt równe pytałeś się o uzyskanie chaosu właśnie na deskowaniu możesz go od razu wprowadzić żadna deska nie jest taka sama jak druga zrób co niektóre grubsze, szersze, czapki na kominach ubrudź albo zrób z cegły, na schodach przydałaby się jakaś terakota ogólnie te schodki takie czyste przydałoby się pobrudzić albo dać w klinkierze w którym robiłeś cała podmurówkę. Nie wiem czym robiłeś trawę ale przydałoby się jej jakieś urozmaicenie kwiatki, gdzieś wyłażąca ziemia. Ogólnie wizualizacja niczego sobie baza do dalszej pracy jest ;)

Edytowane przez shadowsexpe
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności