Skocz do zawartości

[Scena 3D]Projekt Rzym


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

Scena 3D: Projekt Rzym

 

Witam. Chciałbym wam przedstawić mój „projekt”. Chociaż „chciałbym” to mocne słowo ^^ poświęciłem na niego dużo czasu i też dużo się przy nim nauczyłem. Między innymi pierwszy raz coś teksturowałem :P

 

Wiem że nie przedstawia on odpowiedniego poziomu żeby się tutaj znaleźć, jednak chciałbym go wam pokazać aby nie skończył on w czeluściach mojego dysku.

 

Wszystko zaczęło się od tego, że zacząłem oglądać różne tutki dotyczące UDK, i przy okazji chciałem popróbować czy to wszystko działa, i tak robiłem coś i robiłem, co jakiś czas coś dodając i zmieniałem koncepcje aż powstało z tego wszystkiego coś takiego.

 

Pod koniec pracy chciałem temu wszystkiemu nadać możliwie najbardziej nierealistyczny klimat. Jak wyszło, nie wiem.

 

Niestety nie znam odpowiedniego słowa aby ten projekt nazwać, a więc pozostawiam to wam.

 

A więc jeśli ktoś z was ma półtorej minuty niepotrzebnego (podkreślam, niepotrzebnego ;) ) czasu to zapraszam do obejrzenia.

 

Wersja YouTube:

 

Wersja Vimeo:

(Jednak jakość jest gorsza od tej na YT :( )

 

Oczywiście zachęcam do oglądania w jakości HD.

 

Będę wdzięczny za odzew.

 

I pamiętajcie, nie od razu Rzym zbudowano, ja pod mój zaczynam stawiać dopiero fundamenty :)

 

Pozdrawiam, Zernat.

 

@Edit: Chciałbym naprawdę bardzo przeprosić wszystkich którzy mi pomagali za moje zapominalstwo, podczas pisania tego opisu zupełnie mi z głowy wyleciało napisanie podziękowań :( Naprawdę Przepraszam i postaram się to teraz naprawić.

 

Chciałbym podziękować za pomoc wszystkim tym którzy mimo mojej głupoty i niewiedzy pomagali mi w tym projekcie i naprowadzali mnie na dobrą drogę. Szczególnie chciałbym podziękować Dalamar'owi za poświęcenie swojego czasu na pomoc mi poprzez Gadu-Gadu i nie tylko. Chciałbym też bardzo podziękować Ziuber, nihilplures i Dante41k za długie i z pewnością męczące dla nich rozmowy na forum. Chcę też podziękować varon za prywatną pomoc poprzez Skejpa w budowaniu kolizji :)

 

Dziękuję wam bardzo i jednocześnie przepraszam za moje zapominalstwo.

Edytowane przez Zernat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No i jak na pierwszą rzecz w UDK, to całkiem ładnie. Choć tak na prawdę bardzo niewiele tu jest. Ale podstawowe akcje ogarnięte itd. to się liczy.

 

I...ekhem...nie widzę się w creditsach jako "Master Helper" xD Nie no żartuję.

 

W każdym bądź razie, gratuluję dokończenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze masz to w udk i dziala

 

generalnie (wizualnie i technicznie) - dluga jeszcze droga przed tobą - ale widzę że podoba ci się proces tworzenia - wiec mam nadzieję że niedlugo pokarzesz coś dużo lepszego :D

 

pozdrawiam

f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności