Skocz do zawartości

Teczka 3D


maniom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym założyć własną teczkę, do której będę wrzucał moje prace. Na początek chciałbym wam pokazać moje pierwsze rendery wizualizacji i posłuchać waszych wskazówek i krytyk na ich temat. Do fotorealizmu troche brakuje i mam nadzieje, że pomożecie mnie naprowadzić na to co rzutuje i najbardziej razi w oczy.

 

Render nocny:

evb5ac.jpg

 

 

Render dzienny:

14cwot2.jpg[ATTACH=CONFIG]89959[/ATTACH]

Edytowane przez maniom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dodaj sobie miniaturkę do teczki (poprzez dodanie załącznika).

 

Fajne prace, jednak w Renderze nocnym w jednym z okien odbija się piękna biała chmurka kiedy jest noc/wieczór i w tle widać brzydkie burzowe chmury :P

 

Nie naturalnie wygląda też materiał neonów, masz na nim chyba samo "emissive". I odbicia na szybach niebieskiego samochodu również wyglądają dziwnie, przynajmniej ja takich nigdy nie widziałem. (mówię o renderze nocnym)

 

I tutaj jako zwykły eksperyment, spróbowałbym dodać na ujęciu dziennym trochę DOF'a, wydaje mi się że wyglądało by to fajniej gdyby rzeczy za budynkiem głównym były trochę rozmazane, wydaje mi się że wtedy byłoby trochę bardziej realistycznie.

 

Ale to już mój taki luźny pomysł :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi.

Przyciemniłem trochę tą chmurkę natomiast nie wiem co złego jest w odbiciach w szybie samochodu. Odbija się w nich latarnia, która daje mocne światło. Neon jest zrobiony vray light meterial bo właśnie w vrayu renderuje więc jak inaczej można go zrobić? Może na ten light material nałożyć troszkę większy napis z materiałem ze szkła? Dodałem też DOF do renderu dziennego ale nadal coś mi tam nie pasuje, wygląda zbyt plastycznie a za mało realistycznie

 

2mpc1gh.jpg

2z9lb89.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może kolega UP ma rację, to był tylko taki mój luźny pomysł.

 

A odbicie samochodu po prostu dziwne mi się wydaje, mimo, że wiem że jest on od lampy to wydaje mi się strasznie ostry :P

 

Niestety, po konkretne rady co zmienić musisz poczekać na naszych forumowych specjalistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój nowy projekt domku, jak narazie render wstępny więc jakość słaba ale może rzuci wam się w oko coś co trzeba poprawić. Narazie planuje zmienić drzewa w tle, zrobić jakąś kamienną elewacje myśle, że tak do wysokości okien na parterze, dorobić okno na tym skośnym wystającym daszku i wstawić samochód na podjeździe. I jeszcze najważniejsze pytanie: skąd bierzecie ludzi do wizualizacji bo te z modeli evermotion są kiepskiej jakości a wrzucenie jakiegoś konketnego, realistycznego modelu jest bez sensu więc najlepiej w post dodać ale właśnie skąd? Wycinacie ze zdjęć i wklejacie ? A co z cieniem, żeby był realistyczny też doklejacie?

 

i4nxaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności