Jump to content

Tygodniowy Speed Modelling #80 - Hełm Fantasy - SONDA


TSM#80 wygrywa...  

20 members have voted

 1. 1. TSM#80 wygrywa...

  • YetoKnight
   2
  • DreamLoveKit
   16
  • spolsh
   2


Recommended Posts

DrRambo: Masz rację, chciałem skorzystać z tematu fantasy i zrobić coś o nietypowym kształcie. Ogólnie to podoba mi się cała postać z nosząca ten hełm i może zrobię ją całą, gdy będę miał trochę czasu.

 

DreamLoveKit: Gratulacje. Nie mogę się doczekać następnego tematu :). Dobrym pomysłem było dołączenie plików z poprzednich edycji - zawsze można się czegoś nauczyć.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję głosującym za uznanie i gratuluję uczestnikom!

 

spolsh: Udostępnienie zwycięskich modeli broni i zbroi fantasy miało właśnie służyć celom edukacyjnym. Jestem jak najbardziej za, aby kontynuować ten zwyczaj w nadchodzących tygodniach - w końcu oprócz zabawy, TSM służy również szlifowaniu skilla:)

 

DOWNLOAD dlk_TSM80.max

 

Rozpisanie następnej edycji zamierzam odrobinę odwlec w czasie (choć dobrze byłoby wystartować najdalej w niedzielę), bo zależy mi na wyborze tematu, który przyciągnąłby jak największą liczbę uczestników. Jak widać idea ekwipunku fantasy trochę się wyeksploatowała i warto od niej odetchnąć na dwa-trzy tygodnie (z resztą pozostały już góra dwa elementy, które mogą wzbudzić jako-takie zainteresowanie - mam na myśli tarczę i ew. magiczny pierścień/amulet). Z innych tematów, co najmniej dwa chodzą mi po głowie, ale wpierw chętnie wysłucham Waszych propozycji i sugestii.

Link to comment
Share on other sites

no własnie chcialem sie doedukowac sciagajac model zbroji z ostatniego tsm, ale objekt ma zmodyfikowana siatke (jakis remesh czy cos) wiec na wiele takie cos sie nie przyda

 

nic nie odwlekaj tylko dawaj nastepny, jeszcze masz buty/rekawice

Link to comment
Share on other sites

Aha, faktycznie – problem z siatka wynika z zbrushowego presetu jaki mam domyslnie ustawiony dla eksportu do obj. Koncowka przerwy na lunch pozwolila mi na ponowne wyeksportowanie poprawionych obj-tow i (korzystajac z naszego wewnetrznego bridge’a max-to-blender-to-max) rowniez do formatu .blend. Oczywiscie ostatnie narzedzie jest przede wszystkim wykorzystywane do migracji w druga strone (gdy osoby pracujace w blenderze musza przeniesc swoja prace do maxa) – w zwiazku z tym z wszystkich maxowych modyfiaktorow ostal sie jedynie TurboSmooth zamieniony na SubSurf (mnostwo nuiansow i powiazan ucieka, ale i tak chyba lepiej sie to oglada w ten sposob).

 

 

DOWNLOAD dlk_TSM78&80_OBJ

 

DOWNLOAD dlk_TSM78&80_MAX

 

DOWNLOAD dlk_TSM78&80_BLEND

 

 

It’s Friday (i’m in love) – startujemy jutro;)

-----------------------------------------

 

Zapraszam do najnowszej edycji TSM!

Edited by DreamLoveKit
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy