Skocz do zawartości

Konferencja: Animacja 2d w praktyce - różne oblicza kreacji


adek

Rekomendowane odpowiedzi

16 maja 2013 roku w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja poświęcona animacji 2D: Animacja 2d w praktyce - różne oblicza kreacji. Na konferencji współcześni twórcy animacji podzielą się swoim doświadczeniem. Zaproszone zostały bardzo ciekawe osoby. Będzie można zobaczyć m.in. : Witolda Giersza, Włodzimierza Matuszewskiego, Wojtka Wawszczyka, Janka Kozę, Tomka Duckiego, Mikołaja Pilchowskiego oraz twórców animacji reprezentowanej przez Pana Piotra Janowczyka. 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2872

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@kakaku: Zaproszeni są wszyscy :) Bez wyjątków.

 

@Traitor: Głosy zostały wysłuchane, ale pamiętaj, że organizacja takiej konferencji kosztuje... Lubisz pracować za darmo? Bo ja nie bardzo :) Ale czasem się udaje, i proszę, masz za free :)

 

@CzAk1: Cieszę się, że Cię to cieszy :)

 

Ps. mam nadzieję, się z Wami tam spotkać :) Ale musimy się jakoś zgadać. Coś a la gazeta pod pachą, ewentualnie żółty parasol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeY!

To mój debiut na łamach max3d :)

Konferencja jest za free, ale... w regulaminie, który akceptujemy przy rejestracji stało jasno zapisane: w razie nieobecności lub nie odwołania przybycia, uczestnik ponosi konsekwencje finansowe. Nie pamiętam dokładnie ile, ale grubo ponad 200 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie, potwierdzenia robione są nie z automatu a ręcznie... Była majówka, a w majówkę nikt nie pracuje, tym bardziej w niedziele. Jak jest problem to proszę o kontakt pod nr. 22 678 38 87 .

Over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności