Jump to content

javvie

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

4 Followers

About javvie

 • Rank
  Member
 1. Oj, minęło sto lat, a ja jestem chętna na spotkania i Poznaniu i w Katowicach
 2. Już ci mówiłam, że kocham twoje kreski, malarstwo również, po prostu jesteś super koleś. Ale ten plakat, hmm, jakby to powiedzieć, no, skojarzył mi się z gifami z blingee (np cos takiego), myślę, że gdyby tak zrezygnować z połowy elementów (trzech perspektyw tekstu, trzech różnych zielonych kolorów i może tła) to byłby to naprawdę spoko plakat, no bo fajny rysunek, fajny tytuł (, fajna data).
 3. miałby ktoś nocleg w warszawie dla dwóch osób? aha i nie wybierajcie jeszcze wszystkich miejsc
 4. w odnośniku pierwsze zdanie: "zapraszamy miłośników grafiki i animacji...", więc zdaje się nie trzeba być niczego pracownikiem
 5. Strasznie podoba mi się węglem tego kolesia i to, że rysujesz zwierzęta! I zazdroszczę staranności jeśli chodzi o ostatnią*pracę + to że zostawiłeś łydki i cień takie kompletnie czarne.
 6. Te ostatnie rysunki są po prostu superświetne, jestem zakochana, w ogóle wszystkie twoje kreskowe prace mi się podobają. Żeby nie było, bardzo lubię kreski, ale szczególnie podoba mi się jak tych kresek jest mało.
 7. javvie

  zawód animator

  Może się wtrące, bo widzę, że już drugi raz w tym wątku ktoś radzi animowanie kulek, a ktoś inny nie widzi w tym sensu. ArekZawada - twoje porównanie nie pasuje! ale pozostając przy autach zapodam własne: chodzi o to, żeby najpierw nauczyć się ładnie zmieniać biegi i używać sprzęgła, dopiero potem pruć autostradą. Tak samo animowanie wymaga pewnej intuicji, którą nabieramy ćwicząc proste formy. Animacja postaci wymaga ogromnego wyczucia. Każdy przecież chodzi, zachowuje, rusza się*inaczej. Tak na temat:
 8. Pamiętam twoje szkice jeszcze z kiedyś-kiedyś i muszę przyznać, że naprawdę się wykoksiłeś. (dodam nawiasem, chyba mogę tutaj? bardzo mnie inspirujecie z set, tym swoim dążeniem do bycia LEPSZYMLEPSZYMLEPSZYM) Golemik z maską śpiocha bardzo mi się podoba! Wrzucaj więcej, bo już*wylądowałeś na drugiej stronie...
 9. javvie

  zawód animator

  Super ćwiczenia. Szczególnie podoba mi się twoja ostatnia postać i jej zamykające się leniwie, po kolei oczy. Czekam na więcej!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy