Skocz do zawartości

WIP Gameart - Ocencie moja postac


Gość blu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pracuje aktualnie nad gra - jest to top-down shooter z elementami przygodowki. Uzylem w nim stylu low-poly ktory wpadl mi ostatnio w oko i chcialem cos w nim stworzyc. Akurat swietnie pasowal do gry wiec poszlismy z nim. Patrzac na to w obecnym stanie mam troche wrazenie ze nasza postac, choc kanciasta, jakos do konca nie pasuje.

 

Siegam po wasza rade. Co sadzicie?

gif6.gif

 

- - - Połączono posty - - -

 

Jeszcze dolaczam przyblizenie biegu przez las

gif2.gif

 

i przyblizenie postaci

tumblr_mh11s3D6vS1rk9yt5o1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hej. Pomysł oraz inicjatywa - bardzo fajna. Wydaje mi się, że styl powinien być podyktowany przez treść / temat gry nie odwrotnie (chyba, że celowo stosujemy pewien kontrast). Jak patrzę na sekwencję biegu przez las to bardziej oczekiwał bym tam pociesznego stworka lub kreskówkowego bohatera... mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli (to takie osobiste odczucie). Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Btw. na jakim silniku pracujecie BGE czy jakimś zewnętrznym ?

Edytowane przez kolaborant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina czasy pierwszej generacji playstation i akceleratorów na blaszaki, prerenderowane intra, i początki trójwymiarowej rozgrywki. Piękne czasy, mam do nich sentyment. Gierka ma trochę z Fade to Black, jeśli wiesz co mam na myśli, a jeśli nie to masz w niej kopalnię pomysłów, chociaż wątpię że taka konwencja w dzisiejszych czasach narodziłby się samoistnie :) Kibicuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności