Jump to content

Recommended Posts

Hej,

rozwiązanie konkursu już było więc przedstawiam Wam projekt i wizualizację które wystawiliśmy w konkursie. Razem z Emside i Janem Biernawskim.

 

Proszę oceńcie wizki jak również i projekt.

 

0004wizualizacjaurbanis.jpg

 

0011wizualizacjafotorea.jpg

 

0010render.jpg

 

0009wizualizacjazieleni.jpg

 

0008projektarchitektury.jpg

 

0006wizualizacjaarchite.jpg

 

0005projektarchitektury.jpg

 

0007projektarchitektury.jpg

Edited by Drabson
miniaturka
Link to comment
Share on other sites

Wizki bardzo fajne i estetyczne, co do projektu to mnie troszkę rozbawiło metro na placu Narutowicza jak także to jak bardzo wdzięczni wam będą wszyscy ci co mieszkają przy filtrach i zostaną pozbawieni transportu :) dwa teren który stworzyliście na miejscu pętli tramwajowej jest sporo mniejszym terenem w rzeczywistości a juz po wykrojeniu trzypasmowej jezdni i zachowaniu ulicy idącej dookoła placu jest mało rzeczywiste do tego miejsca

Link to comment
Share on other sites

Hej dzięki za komentarze.

@Mulholland

szczerze mówiąc nie wiem skąd są te figurki to znajomy z którym pracowałem miał je u siebie w zasobach zapytam go, lecz nadają się tylko do ujęć jako tło bo tekxtury są bardzo słabej jakość.

@skalpel3d

z tym metrem to jest tak, że my musieliśmy zintegrować wyjścia z metra z placem bo tak czy siak to metro powstanie, jest już studium techniczne. Co do transportu filtrową dalej kursują tramwaje tego nie zmieniliśmy - może akurat wizki słabo to pokazują. A ulica biegnąca dokoła to akademicka - my tylko Grójecką wyprostowaliśmy.

 

Dzięki za komentarze.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy