Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

rozwiązanie konkursu już było więc przedstawiam Wam projekt i wizualizację które wystawiliśmy w konkursie. Razem z Emside i Janem Biernawskim.

 

Proszę oceńcie wizki jak również i projekt.

 

0004wizualizacjaurbanis.jpg

 

0011wizualizacjafotorea.jpg

 

0010render.jpg

 

0009wizualizacjazieleni.jpg

 

0008projektarchitektury.jpg

 

0006wizualizacjaarchite.jpg

 

0005projektarchitektury.jpg

 

0007projektarchitektury.jpg

Edytowane przez Drabson
miniaturka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wizki bardzo fajne i estetyczne, co do projektu to mnie troszkę rozbawiło metro na placu Narutowicza jak także to jak bardzo wdzięczni wam będą wszyscy ci co mieszkają przy filtrach i zostaną pozbawieni transportu :) dwa teren który stworzyliście na miejscu pętli tramwajowej jest sporo mniejszym terenem w rzeczywistości a juz po wykrojeniu trzypasmowej jezdni i zachowaniu ulicy idącej dookoła placu jest mało rzeczywiste do tego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za komentarze.

@Mulholland

szczerze mówiąc nie wiem skąd są te figurki to znajomy z którym pracowałem miał je u siebie w zasobach zapytam go, lecz nadają się tylko do ujęć jako tło bo tekxtury są bardzo słabej jakość.

@skalpel3d

z tym metrem to jest tak, że my musieliśmy zintegrować wyjścia z metra z placem bo tak czy siak to metro powstanie, jest już studium techniczne. Co do transportu filtrową dalej kursują tramwaje tego nie zmieniliśmy - może akurat wizki słabo to pokazują. A ulica biegnąca dokoła to akademicka - my tylko Grójecką wyprostowaliśmy.

 

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności