Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jakis czas temu wpadl mi do glowy pewien pomysl, zeby "odtworzyć" atak X-wingów na gwiazdę śmierci w talerzu z mlekiem. Zrobilem modele, teksture z ciastka i nie jestem do konca zadowolony. Czy mozecie cos podpowiedziec, jak urealnić tą scenę?

 

gOjDPAZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To co powiedział ETA, plus dodaj zarysowania na łyżce.

 

Całość lepiej prezentowała by się w świetle dziennym i gdyby w tle widać było nawet płaską kuchnię albo jakiś motyw starwars w stylu plakatu. Teraz się nie kojarzy. Dodaj Vadera w odbiciu łyżki

 

Natomiast rysy w talerzu znowu są za mocne, dla mnie rozdzielczość nałożonej nań tekstury nie bardzo odpowiada, wgłębienia są jak w drewnie.

 

koniecznie musisz dodać jakieś fale, okręgi etc. w mleku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że na początek warto by było jakiś kadr fajniejszy wykombinować. Tak jest po prostu nuda, talerz wypełniający równiuteńko cały obrazek. Wykombinuj jakiś kadr fajny, dodaj jakieś detale i potem będziesz dłubać dalej co będzie potrzebne.

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejze, pokminilem troche z displace i osiagnalem znacznie lepsze efekty...

 

Teraz pytanie, czy wiadomo jak moge zlikwidowac te zaciemnienia w miejscu gdzie mleko styka sie z talerzem? To nie jest SSS material tylko vray material gdzie pokombinowalem troche z translucency.

To jeszcze nie final, takze cos tam sie jeszcze zle odbija, ale nie moge sie uporac wlasnie z tymi cieniami na brzegach.

 

6JPmIMY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności