Skocz do zawartości

Wiz: Pawilon


Rekomendowane odpowiedzi

wstepy.jpg

 

 

Witam. Dawno nic nie pokazywałem. Projekt robiony w wolnym czasie w sumie dość testowo (pierwszy exterior). Z założenia miało być prosto, czysto i minimalistycznie. Nie jest idealnie zdaje sobie z tego sprawę. Przy kolejnym projekcie postaram się dopracować rzeczy które tutaj wyszły średnio. Wrzucam parę ujęć - więcej oraz Hi-res znajdziecie tu:

 

http://vizdesign.wordpress.com/2013/06/03/wizualizacje-pawilon/

 

Pozdro

 

cadfb.jpg

 

makieta1m.jpg

 

makieta2o.jpg

 

cam1j.jpg

 

cam3c.jpg

 

cam5.jpg

 

cam8.jpg

 

cam14.jpg

 

cam18t.jpg

 

cam19.jpg

 

cam21a.jpg

 

noc2e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Drewniane fajne, jeżeli chodzi o wróżki to generalnie są szczegóły, które dziwią.

Drzwi zewnętrzne zawsze osadza się w ocieplone j wnęce, nigdy nie są nałożone na ścianę, duże okno bez parapetu przypomina mi laboratorium w fabryce kształtek aluminiowych.

O tym można dyskutować, ale te rzadko spotykane rozwiązania zaczynają zastanawiać o co tu chodzi.

 

wizka z zew. Z oświetlonym wieczorem pokojem wygląda bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulholland , Plasti : kto co lubi;)

Szosz : brak parapetów to raczej zaleta według mnie, co do drzwi prawdopodobnie masz racje;) niestety nie kończyłem studiów pod kątem architektury/budownictwa dlatego kwestie techniczne odbiegły na dalszy plan choć być może nie powinny. Dzięki za opinię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. aranżacja pomieszczeń kompletnie mi się nie podoba, popracuj nad tym

2. makieta fajna, ale dodałbym jakiś kolor dla ożywienia

3. wizki exterior średnie, mogłeś postarać się bardziej

4. wnętrza mi się podobają za wyjątkiem pkt.1

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza mimo że pustawe i zimne są fajne może właśnie dzięki temu blademu oświetleniu maja swój klimat :)

Exteriory są strasznie monotonne i w jakiś sposób makietowe jakos nie ma dobrego odbioru głębi obrazu może dlatego że jest tyle i tak gęsto nasadzone tych drzewa w tle. Ogólnie to w postprodukcji mógłbyś trochę tonów czerwieni i żółci dać żeby te obrazki ożywić

I taki wtręt architektoniczny tak ogólnie do wszystkich piękne śliczne zacieki które robicie na elewacjach zaraz pod dachem stropodachem świadczą tylko o tandetnym wykonawstwie budynku tam gdzie jest porządny okapnik czy kapinos takie grzyby na ścianach nie powstają dotyczy to także wnęk okiennych i parapetów lub ich zamienników nie zostały one wymyślone tylko dlatego że komuś się tak chciało spełniają one funkcje ochronne dla wnęk okiennych i elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewa i trawa zabijają te exterior rendery, a szkoda. Makieta i interior wyszły najlepiej, ale przyczepie się do materiału gumowego kranu, taki jakiś dziwny i w ogóle be. Może troszke za zimno na renderkach, troszke żółci w postpro by nie zaszkodziło.

Cheers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pawulon w wersji drewnianej też mi się podoba.

Poza uwagami kolegów (z którymi się zgadzam) do syntetycznego wyglądu - to zacieki na dachu są jakieś hmm gigantycznie wielkie.

Tzn tekstura jest za mała do modelu.

Generalnie chyba jednak przesadziłeś z weatheringiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności