Jump to content

Obiekt3D - głośnik Quad ESL 2905


Hris
 Share

Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]90764[/ATTACH]

Ostatnio w robocie pojawił się motyw meblowania mieszkania, i klient zażyczył sobie konkretnie mieć te właśnie kolumny (i parę innych mebli które są absolutnie nieściągalne i niekupowalne w sieci, czyli takie jakie wszyscy lubimy - trza zrobić od zera:)))

Może nie jest to szczyt renderingu jeśli chodzi o pokazanie produktu, ale autentycznie nawet dobrych zdjęć tego sprzętu nie a w sieci zbyt dużo (dział marketingu tej firmy chyba ma dłuższy czas wolne...) - a jak są to jakieś małe wycinki całości. Dlatego tu w całej okazałości - robione ze zdjęć i jak zwykle liczone z proporcji itp.itd (choć gdzies dopadłem wymiar 140cm wysokość, ale nie wiem czy jest prawdziwy..hm): Najpierw myślałem że model w całości załatwię godzinką pracy w Sketchupie, ale po kolejnych próbach filletowania krawędzi wymiękłem i przeniosłem się do 3D Maxa. Rende Vray 2.3, jakaś tam mini postprodukcja (czyli brightnes, contrast i curves oraz vinieta) w photoshopie.

quadesl2905tyl.jpg

quadesl2905detal.jpg

quadesl2905.jpg

 

Jak zawsze do takiego sprzętu przydałoby się coś naprawdę kozackie postawić, jakiś wzmacniacz DENON'a czy inne cudo...ale nic jeszcze nie wymyśliłem:(

Pozdrawiam

Krzysztof Czerwiński

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy