Skocz do zawartości

Obiekt3D - głośnik Quad ESL 2905


Hris

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]90764[/ATTACH]

Ostatnio w robocie pojawił się motyw meblowania mieszkania, i klient zażyczył sobie konkretnie mieć te właśnie kolumny (i parę innych mebli które są absolutnie nieściągalne i niekupowalne w sieci, czyli takie jakie wszyscy lubimy - trza zrobić od zera:)))

Może nie jest to szczyt renderingu jeśli chodzi o pokazanie produktu, ale autentycznie nawet dobrych zdjęć tego sprzętu nie a w sieci zbyt dużo (dział marketingu tej firmy chyba ma dłuższy czas wolne...) - a jak są to jakieś małe wycinki całości. Dlatego tu w całej okazałości - robione ze zdjęć i jak zwykle liczone z proporcji itp.itd (choć gdzies dopadłem wymiar 140cm wysokość, ale nie wiem czy jest prawdziwy..hm): Najpierw myślałem że model w całości załatwię godzinką pracy w Sketchupie, ale po kolejnych próbach filletowania krawędzi wymiękłem i przeniosłem się do 3D Maxa. Rende Vray 2.3, jakaś tam mini postprodukcja (czyli brightnes, contrast i curves oraz vinieta) w photoshopie.

quadesl2905tyl.jpg

quadesl2905detal.jpg

quadesl2905.jpg

 

Jak zawsze do takiego sprzętu przydałoby się coś naprawdę kozackie postawić, jakiś wzmacniacz DENON'a czy inne cudo...ale nic jeszcze nie wymyśliłem:(

Pozdrawiam

Krzysztof Czerwiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności