Skocz do zawartości

Interior - Biokominek


Biolo_idiota

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć pracując nad jedną wizką natrafiłem na problem

 

7q7p.jpg

 

Ogólnie rzecz biorąc, patrząc z technicznego punktu widzenia jestem zadowolony, odrobinę poprawię dywan bo na chwilę obecną to po prostu VrayFur z odrobiną direction map, ale dosyć kiepską.

 

Moje pytanie brzmi, co byście dodali (poza kaustyką :) ), lub zmienili w tym ujęciu by wydawało się bardziej przystępne. Jestem otwarty na wszelkie sugestie, oraz komentarze.

Edytowane przez Biolo_idiota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba najsłabiej wypada ogień w kominku. Mimo, że to płaski kominek na ścianie to jednak ma on jakąś minimalną przestrzeń wewnątrz i ten ogień powinien choć trochę te wnętrze oświetlić. Teraz wygląda jak naklejony na "szybkę" obrazek. No i skoro szybka to coś w niej powinno się odbijać, przynajmniej (ponieważ jest zakrzywiona) okno lub pionowy refleks światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jestem fachowcem od kadru i ujęć. Ale "po głowie mi chodzi", że kominek, jako główny bohater powinien się znaleźć w jednym z czterech punktów, powstałych po podzieleniu obrazu na dziewięć pół. Czyli według teorii powinien być lekko w lewo i minimalnie wyżej. Pewnie ktoś doda, że kamera jest umieszczona nienaturalnie nisko. Wśród tych obrazków, kominek chyba ginie -wygląda podobnie do nich. Ale traktuj tę wypowiedź jako opinię amatora.

Bardzo podoba mi się okno i światło na kanapie. Natomiast lampa stojąca zdecydowanie za mocno świeci. i do tego wewnątrz abażura jest ciemniej niż na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz rzeczy które na gg wymieniłem to wersja z granatowa ściana była znacznie lepsza teraz nawet ramki od obrazków tak samo kominek jakis się wypłaszczony wydaje osiołków z marketingu nie przeskoczysz, stale jest coś z barwą na tej zasłonie ale to może skutek za i mocnego światła z lampki. No właśnie gdzie się podziała kaustyka od miski :D i wiesz co to może detal ale co ty masz w tej szklanicy na stole bo to na płyn nie wyglada raczej jak byś nasypał do niej barwionego piasku po kolorze to miała być pewnie krwawa maryśka :). Co do samego kadru to moze bym go troszkę wypośrodkował może być zdjęcie z podłogi ale targetem się pobaw od kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności