Skocz do zawartości

Architektura: Post pro, może coś doradzicie?


Nick126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam jeszcze chwilkę na poprawki, więc wrzucam moją pracę.

Wizka na projektowanie architektoniczne.

Model ArchiCad, render Artlantis - 15 min renderowania. Tekstury i cała reszta w PS, ok. luźnej 6h pracy.

Nigdy nie jest idealnie, a ktoś z zewnątrz zawsze się czegoś dopatrzy, także liczę na jakieś rady.

 

2dih85e.jpg

 

[ATTACH=CONFIG]90842[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślę że ten ucięty rozmyty grat po lewej niekoniecznie działa tu na korzyść obrazka, podobnie drzewko-stempel, można by je dać raz gdzieś nie wiecej albo przerob jakos kazde, troche drazni tez umiejscowienie starszego pana - na rowni z krawędzią budynku przesunąlbym w prawo, tyle mam nadzieje ze pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szalu mnie doprowadzają nieraz ptaki w vizkach, nie wiem czy to jakiś fetysz czy co ale, to jest nagminne! Jeśli chodzi o sam projekt budynku, to jest ciekawie. Kompozycja lezy calkowice, drzewa z przodu-sorry ale to porazka, starszy pan(bez parasolki) w deszczu spokojnie patrzący na(no sam nie wiem na co, chyba na virtualne drzewa)-porazka. samochodzik po lewej-tragedia...popracuj trochę nad zlozeniem wszystkiego do "konsekwentnej kupy", bo teraz to zmarnowales potencjal swojego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz po komentarzach - widz patrzy w kolejności: budynek - starszy pan patrzący na samochód - samochód po lewej.

czyli twoj projekt nie jest w centrum uwagi tylo dziadek i samochód

ułóż to tak żeby coś wskazywało w strone budynku, a drzewa to wystarczy troche zmirrorować, przeskalować itp żeby nie było tak oczywiste że to kopie, jak utniesz kadr trochę za tym samochodem to też nie będzie źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się tym co Ci powiedzą na uczelni. Jak zrobisz tylko coś lepszego niż 80% studentów to jesteś bogiem renderów :) Aczkolwiek to jest takie koło - liczy się architektura a nie render, ale jednak z drugiej strony jakoś architekturę trzeba sprzedać w tych czasach. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności