Skocz do zawartości

Android 'live USB' - czyli tablet + tablet


olaf

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pewnie wielu z Was zna ten ficzer - ja nie znałem i mnie pozytywnie zaskoczył. Nazywa się live USB i jest dostępny w większości Andków. Pozwala podłączyć peryferia jak klawiatura, mysz i właśnie tablet bezpośrednio do tabletu.

 

więc jeżeli Wacom daje się podłączyć, to będzie działało. Nie wiem na ile to jest użyteczne dla niektórych - mi sie powinno nieźle przydać.

http://www.youtube.com/watch?v=nAbFX5FCQ7s

 

ponieważ nie ma sensu tworzyć kolejnego newsa, a wątku o appkach nie moge znaleźć - znalazłem fajną apkę Splashtop2, która jest chyba najłatwiejszym sposobem z tych które testowałem, na podłączenie podglądu lapka na swoim telefonie czy tablecie. Działa za darmo w obrębie jednego wifi i moze być idealna dla tych, którzy nie wiedzą czy scena się renderuje albo czy komp robi to co miał robić.

 

Jak do dupy to wywalcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

RDekstop niestety na razie do takich zastosowań odpada. Ale do maziania w 2D z Wacomem to naprawe niezly patent.

Biorąc pod uwagę, że taki Nexus 10 ma rozdzialke 2560-by-1600 (300ppi) nie byloby to na takim sprzecie glupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdalne pulpity to tylko do sprawdzania rzeczy - np. jak siedzisz z tabletem i nie chce Ci się ruszać tyłka z kanapy by rozpakować plliki z załącznika czy wgrac na serwer. Jak renderujesz, to komfort jaki daje szybki podglą jest spory. Splash wydaje mi się najbardziej poręczną appką w kategorii od znalezienia do uzywania minął moment.

 

Co do Wacoma, mam stary mały tablet do kupienia za 200pln chyba intuos więc bede miał okazję przetestować. Z podstawką jak na nawigacje przyczepiona to tabletu powinno pełnić spoko kombo w podróżach.

 

Z tego co poszperałem w sieci live USB moze tez byc rozwiązaniem dla braku modemu 3g, przykład z kraju w którym 'napewno da się to jakoś obejść' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności