Skocz do zawartości

Scena 3d : Pokój kapitana nemo / pokój steampunk


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu z kolegą robiłem projekt bazujący na haśle STEAMPUNK/CAPTAIN NEMO.

Miała to być wizualizacja pokoju, który znajduje się pod wodą.

Troche czas zajeło zebranie referencji.

Modelowanie było samą czystą przyjemnośćią.

Pre-rendery i masa testów niestety nie była już tak przyjemna jak modelowanie. Wiele nocy było dla nas koszmarem.

Może i nie wyszedł z tego turbo-realistyczny obrazek, ale chcieliśmy nadać tej wizualizacji połownicznie bajkowy klimat.

Mamy nadzieję, że wam się spodoba. !

 

Obraz umieszczony na ścianie jest własnością concepciarza : http://north.cgsociety.org/gallery/

 

ENJOY !

 

WIRE:

 

6nx5.jpg

 

WCZEŚNIEJSZE UŁOŻENIE MODELI + INNE ELEMENTY POKOJU, KTÓRE NIE BYŁY ZAAKCEPTOWANE:

 

nkh9.jpg

 

 

EFEKT KOŃCOWY:

 

3sp2.jpg

 

ve72.jpg

 

kgax.jpg

 

fsox.jpg

 

vymz.jpg

 

 

ocm6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo fajny klimat, trochę dziwnych blędów , nieblędów. dziwna kozetka pod "oknem", nie wiem czy to tylko dla wyglądu czy do użytku, ale jak do użytku to cięzko:D dziwne cienie na kocu, spowodowane pewnie tym światłem steampunkowym znikąd:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

1) klepki parkietu - takie było postanowienie, steampunk, nieład, nieporządek, wygląd starego parkietu, w którym lekko klepki podchodzą do góry, no jest to praktycznie troche problematyczne, bo można się potknąć, no ale tak zrobiliśmy i wydaje nam się, że ma to swój urok

2) a przekładnia, ma służyć do tego, aby łóżko się obracało jak się chce zejść albo przechylić, taka pierdoła teoretycznie i praktycznie trche też, gdyż znajduje się tam drabinka, najlepszym określeniem to chyba będzie poprostu "FANTAZJOWANIE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności