Jump to content

TLOU-grass


Recommended Posts

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę, że ze SketchUpem macie sztamę :D Fajny klimat ogółem, ale brakuje mi czegoś co wskazywałoby, że to jest akurat fanart do TLOU, to wygląda bardziej jak concept art do dowolnego tytułu. Dodatkowo te zniszczenia tego kościoła są zbyt "czyste" jak dla mnie. Brak mi gruzu i więcej wystających, krzywych, połamanych desek. Takie równe krawędzie jakby wypalone laserem :) Przemyśl może, czy nie przydałoby się umieścić jakiegoś pierwszego planu bezpośrednio przed tym co już jest - dodałoby to dodatkowo głębi :) Co nie zmienia faktu, że praca jest elegancka :D

Link to comment
Share on other sites

KaliditusZaliditey - dzięki - sprzedane ! :D

 

Dobry Pasterz - brak gruzu bo ksiądz grzyb posprzątał ;) a serio to myślałem o tym żeby bardziej te budę połamać i całkiem możliwe że jeszcze do tego usiądę, przywiozłem referki z zapomnianej przez ludzi wiochy - same zapadnięte chaty :)

Link to comment
Share on other sites

Szczegolnie otoczenie mi sie podoba, fajny klimat. W domku nie pasuja mi kształtem te dwie wygiete deski i to swiecace szyby fajnie jakby były pobite. Postać tej dziwczyny ma za bardzo splaszczona głowe i za krótkie przedramie. Generalnie ja bym ją poprawił.

Link to comment
Share on other sites

i really like the overall mood and that bright moonlight. its great how that door leading to the basement is truly appealing! what i would change is the foreground, the shrubs and trees there still look very flat - especially directly beside ellie. they could use some of that bright moonlight too. maybe a rim light. you could also just give the wall connected to the staircases a hard shadow and brighten up the meadow to give this part some more contrast. i would also change the two lower beams of that hole, right now they look a bit rubbery in my opinion. but overall its already working and i enjoy the peaceful scenery. :)

 

Bardzo podoba mi się ogólny nastrój i że jasnym świetle księżyca. jego wielkie, jak te drzwi prowadzące do piwnicy jest naprawdę atrakcyjna! co chciałbym zmienić to na pierwszym planie, krzewy i drzewa nadal wyglądają bardzo płaskie - zwłaszcza bezpośrednio przy Ellie. mogli korzystać z niektórych tym jasnym blasku księżyca też. Może lekkie felgi. Można też po prostu dać w ścianę podłączony do klatek schodowych cieni twarde i rozjaśnić łąkę, aby dać tej części trochę więcej kontrastu. Chciałbym również zmienić dwie dolne wiązki tej dziurze, teraz wyglądają nieco gumowate w mojej opinii. ale ogólnie jest już pracuje i ja cieszyć się spokojną okolicę. :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy