Skocz do zawartości

Scena 2D: Martwe miasto


Mkaszpir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kolejny nowy użytkownik się kłania, to moja pierwsza wpełni cyfrowa praca /zaraz po zaopatrzeniu się w tablet, to wspaniała maszynka/ wykonana wcałości na photoshopie 5.0 w sumie około 7 warstw składa się na całość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja, jako juz dlugoletni member forum, rowniez pragne serdecznie powitac kolege ;) Pracka fajna. Widzialem wczesnie wersje in-progress i jestem pod wrazeniem jak ladnie ja rozwinoles. Kolorki super. Ma klimacik. Zgadzam sie ze smartem. Dodam jeszcze tylko, ze piach jakos tak sie chyba niezbyt realistycznie uklada na tych wydamch. Czy piach na pierwszym planie nie jest zbyt jasno oswietlony jak na nocke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja co do piachu i jeszcze co moge dorzucic to to ze obszar przejscia zplanu 1 na 2 zbyt krotki i czyta sie je oddzielnie... i zamiast tak wyzylowac oswietleniem piach moglbys bardziej wyraznie zaakcentowac to miasto bo niknie w mroku heh...

 

poz

 

ps aaaa jeszcze jedno ta tabliczka rozwala wszystko bo sie na niej wzrok zarzuca, strasznie jasna jest

 

czekam na kolejne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elloł. co do piachu, no cóż to kreska poniosła mnie a nie ja kreskę, zostawiłem to "jak jest" no bo w sumie piach w wysokiej temperaturze morze się zeszklić wydało mi się ciekawym pomysłem. Co do tego iż jest za jasny, chmm no cóż trochę poszedłem na kompromis bo ten odcień wydał mi się rewelacyjny i chciałem by został, fakt niezaprzeczalny budynki wyszły za ciemne miałem z tym ogólnie problem i zostanie rozjaśniony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka jest za jasna na pewno... jakiś takie brudny odcień żółtego koloru proponuję.. może wiecej zacieków i rdzy... teraz jest za silną konkurencją i psuje Ci komopzycję.. niech będzie takim zmaczkiem w narożniku, którego na pierwszy rzut oka nie widać... a całość pracki bardzo fajnie poprowadzona... gratuluję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mCh

Nie w pędzlach leży problem, kolorystyka jest dobra, chodzi tu o nastrój, nie wszystko od razu musi krzyczeć grubą fakturą pędzla. Nie chodziło mi tu o pokazanie kilku pędzelków, które załatają niedociągnięcia warsztatowe:D Na to pozwolę sobie kiedy już opanuję kreskę wirtualną na tyle by wiedzieć gdzie fakturowany pędzel się przyda, a gdzie nie. No dobrze to tyle riposty, wolę jednak konkrety. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności