Skocz do zawartości

Wiz: konkurs FlyingArchitecture


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wrzucam 4 widoki, jakie zrobiłam na konkurs Architecture Unchained. Należało pokazać swoją wizję architektury, która nie podlega jakimkolwiek zasadom i prawom. Udało mi się zająć drugie miejsce.

Generalnie najwięcej czasu zajęła mi postprodukcja w Photoshopie, co zresztą chciałam mocno poćwiczyć.

Pozdrawiam

Ewa

01

02

03

04

[ATTACH=CONFIG]91669[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91670[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91671[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91672[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super , mi się bardzo podoba :) Gratuluje drugiego miejsca :)

Jakie nagrody przytuliłaś ?

Pozdrawiam

Dzięki, nagrody jeszcze nie dostałam. Ponoć ma to być cytując: V-Ray licence by ChaosGroup and 10 hours of direct support by ARTC.IT

Ale biorąc pod uwagę że wyniki konkursu miały opóźnienie około miesiąca, to nie ma się co dziwić :)

 

ten na środku nad drogą na pierwszym obrazku wygląda jakby był bardzo daleko z perspektywy, a po rozmiarze jakby był dość blisko co się trochę gryzie, poza tym bardzo ciekawie

Tak, masz rację - coś mi tu z perspektywą nie zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne te obrazki, super pomysly i jak i fajnie zrobione postpro. Czasami troche perspektywa modeli nie lezy w stosunku do modeli, ale i tak bardzo mi sie podoba. Mozna wiedziec skad bralas obrazki do tel, jakas stonka z darmowymi zdjeciami czy po prostu google ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie, przeciez tych budynkow w żaden sposob nie da sie odnieść do drogi (nie ma żadnego cienia ani nic), wiec perspektywa musi sie zgadzac - musicie ją sobie tylko dobrze wyobrazić. Obrazki bardzo fajne, w stylu Luxigonu i MIR:]

Edytowane przez Wania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie, przeciez tych budynkow w żaden sposob nie da sie odnieść do drogi (nie ma żadnego cienia ani nic), wiec perspektywa musi sie zgadzac - musicie ją sobie tylko dobrze wyobrazić. Obrazki bardzo fajne, w stylu Luxigonu i MIR:]

 

jest błąd nie da się tego ukryć :D jeżeli przyjąć że tam są kąty 90 to jest błąd :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne te obrazki, super pomysly i jak i fajnie zrobione postpro. Czasami troche perspektywa modeli nie lezy w stosunku do modeli, ale i tak bardzo mi sie podoba. Mozna wiedziec skad bralas obrazki do tel, jakas stonka z darmowymi zdjeciami czy po prostu google ?

Dzięki bardzo. Foty poszukane w sieci i powycinane, a czasem z mojej skromnej kolekcji zdjęć.

 

Co wy gadacie, przeciez tych budynkow w żaden sposob nie da sie odnieść do drogi (nie ma żadnego cienia ani nic), wiec perspektywa musi sie zgadzac - musicie ją sobie tylko dobrze wyobrazić. Obrazki bardzo fajne, w stylu Luxigonu i MIR:]

Dzięki - do Luxigona i Mira jeszcze daleka droga, ale dokładnie taką obrałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności