Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lamborghini Aventador LP 700-4


radykalny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ogolnie ładnie ale nie zgodze sie z reszta ze to jest mistrzostwo. Model w wielu miejscach jest niedopracowany, dzielenia blach sa straszne kazde inne i zmienia sie odstep nawet na jednym dzieleniu. Tyle pracy wlozyles w model a lamki od tylniej rejestracji tylko dziury sa... Siatka w wylotach tez standardowa a on ma naprawde ladna i skomplikowana siatke. Jak ktos juz nadmienil, jakies prowizoryczne wnetrze bardzo duzo by dalo bo czarne szyby nie sa za fajne. Biale tlo mnie osobiscie nierazi, wystarczylo by dodac jakies mocniejsze rozblyski i czy sciemnienie studia, moze lekko polyskliwe podloze. Ale co najgorsze to kompletny brak postprodukcji, cala praca jest mdla i bez wyrazu. Moze sie pokusisz o poprawienie tych dwuch najbardziej razacych niedorubek i popracujesz nad jakas posprodukcja bo szkoda by bylo takiego modelu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu sie tak wszyscy czepiają tego studia i białego tła. Przynajmniej widz skupia sie na modelu ,a nie na wszystkim dookoła. Samochód cudo, jak poprzednicy już pisali bardzo szkoda,że nie ma wnętrza. Podobają mi sie światła tylnie, choć na zbliżeniu już tak nie wgniatają jak np. opony ,felgi i hamulce. 8/10 według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności