Napisano 12 Listopad 201311 l Cześć. Mam pewien problem z kasowaniem ustawień floor grida. Mam postać dla której mam ustawiony floor grid w zakładce draw. Ustawiłem sobie tam odpowiednio Grid size i Tiles. Podczas modelowania, czasami chcę dodać prostego subtoola poprzez duplikację czegoś i załączeniu na to shadowboxa. W taki sposób jestem w stanie szybko naszkicować jakiś drobny element który chcę dodać. Mój problem polega na tym że kasuje mi ustawienia floor grid'a. Macie jakieś pomysły jak to obejść?
Napisano 12 Listopad 201311 l Na samej górze opcji Floor Grida masz opcje Open i Save. Przywraca wszystkie informacje o ustawieniach grida i zapamiętuje przypisane obrazki. Ustaw, zapisz i po shadowboxie zwyczajnie ładujesz od nowa tego grida.
Napisano 20 Listopad 201311 l Autor Mam jeszcze jedno pytanie w tym samym temacie. W opisanym powyżej workflow zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Kiedy kliknę na shadowbox, to zamyka on w sobie subtoola, ale nigdy nie wiem jakiej dużej wielkości będzie shadowbox. Do tej pory pomagałem sobie tym że kasowałem maskę i skalowałem shadowboxa do odpowiedniej wielkości aby szkicować już w odpowiedniej skali. Zastanawiałem się czy macie na to jakiś patent, aby za każdym razem nie musieć skalować shadowboxa do odpowiedniej wielkości.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto