Skocz do zawartości

MonsterHead


Milmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich. Oto pierwsza z moich ukończonych twarzy człekopodobnych. Oceńcie jak mi to wyszło. Jest to tylko model bez teksturowania ponieważ puki co ucze się jeszcze obsługi 3DsMax'a i puki co staram się uczyć modelowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nooo widac ze pierwsza morda, kiczowato wygaldaja te lancuchy. oczy za szeroko, morde ma raczej niewinna jak na takiego straszliwego demona. poza tym efekt patelni [moze korzystales z jednej referki?]. wiecej by sie tam znalazlo, ale raczej nie w tym rzecz. pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, toż to jest nasz stary znajomek! Pan Neron!

Płaska trochę ta twarz, uwypukl ją trochę i zniekształć, by pasowała do tych diabolicznych rogów. No i nade wszystko symetryczność bardzo kłuje w oczy. Rozumiem, iż to tylko dla ułatwienia sobie modelowania, jednakże powinieneś teraz popracować nad całą gębą, by nadać jej trochę rzeczywistego wyglądu. Pamiętaj - realizm tkwi w niedoskonałościach!

 

Ale bez znaczenia na wszystko, ja tak nie potrafię. Jestem noga z 3d, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za odpowiedzi i negatywne opinie ponieważ nie spodziewałem się nic rewelacyjnego ponieważ na samym początku miała to być ludzka twarz a wszysko było robione z głowy bez jakichkolwiek siatek pomocniczych. Wiele jeszcze jest niedociągnięć ale postaram się poduczyć odnośnie modelowania twarzy. Oczywiście wiem że ludzkie twarze są niedoskonałe i niepowinno się robić to symetrycznie ale jak pisałem wcześniej to moja pierwsza praca więc nie jak się domyślacie zrobienie czegoś takiego zajmuje mi jeszcze troche czasu więc poszedłem na łatwizne.

 

Jeszcze jedno, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można dosyć szybko tworzyć skure ludzką (chodzi o pory w okolicy nosa itp) jeśli ktoś ma dostęp do jakichś porad na ten temat to prosiłbym o podanie adresu lub miejsca gdzie to moge znaleść.

 

Obiecuje się poprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności