Jump to content

Tablet Bamboo Pen&Touch


SeetroX|Str.

Recommended Posts

Witam, jestem posiadaczem tego tabletu już jakiś czas. Wczoraj włączam komputer, a tablet przestał działać, nie można było wejść w opcje, pisało o błędnym zainstalowaniu sterowników. Po usunięciu starych i zainstalowaniu nowych mogę wejść w preferencje, wszystko sobie ustawić. Piórko jest wykrywane, tablet działa. Jest jedno ale, rysik działa wszędzie tylko nie na obszarze roboczym w photoshopie, mogę używać menu, wybierać opcję, ale rysować już nie ( po najechaniu i przyciśnięciu rysika do pola roboczego otwiera mi się przybornik z brushami ;__; ) Próbowałem instalować starsze sterowniki, nowsze, z płyty, z internetu i nic nie skutkuje, dodam że pracuje na Windows 7. Miał ktoś może styczność z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?

Link to comment
Share on other sites

Mam trochę inny problem, a nie chcę zakładać nowego tematu:

 

Otóż co ustawię sobie w Bamboo Dock swoje preferencje odnośnie ExpressKeys, to po jakimś czasie resetują mi się do domyślnych :-/ Bywa denerwujące, wiecie może o co chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

Niestety, stery Wacoma mają to do siebie, że często coś nie praży. Np. w Intuosach - często zdarza się, że jak masz dwa monitory i ustawisz sobie mapowanie tabletu tylko na monitor główny - po ponownym uruchomieniu systemu znów działa na dwa monitory.

 

Co do Twojego problemu - najprościej będzie wejść w "Narzędzie pliku preferencji Wacom" i zrobić sobie kopię zapasową. Potem po prostu tym samym narzędziem ją przywracać.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy