Skocz do zawartości

Tablet Bamboo Pen&Touch


SeetroX|Str.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem tego tabletu już jakiś czas. Wczoraj włączam komputer, a tablet przestał działać, nie można było wejść w opcje, pisało o błędnym zainstalowaniu sterowników. Po usunięciu starych i zainstalowaniu nowych mogę wejść w preferencje, wszystko sobie ustawić. Piórko jest wykrywane, tablet działa. Jest jedno ale, rysik działa wszędzie tylko nie na obszarze roboczym w photoshopie, mogę używać menu, wybierać opcję, ale rysować już nie ( po najechaniu i przyciśnięciu rysika do pola roboczego otwiera mi się przybornik z brushami ;__; ) Próbowałem instalować starsze sterowniki, nowsze, z płyty, z internetu i nic nie skutkuje, dodam że pracuje na Windows 7. Miał ktoś może styczność z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam trochę inny problem, a nie chcę zakładać nowego tematu:

 

Otóż co ustawię sobie w Bamboo Dock swoje preferencje odnośnie ExpressKeys, to po jakimś czasie resetują mi się do domyślnych :-/ Bywa denerwujące, wiecie może o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, stery Wacoma mają to do siebie, że często coś nie praży. Np. w Intuosach - często zdarza się, że jak masz dwa monitory i ustawisz sobie mapowanie tabletu tylko na monitor główny - po ponownym uruchomieniu systemu znów działa na dwa monitory.

 

Co do Twojego problemu - najprościej będzie wejść w "Narzędzie pliku preferencji Wacom" i zrobić sobie kopię zapasową. Potem po prostu tym samym narzędziem ją przywracać.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności