Skocz do zawartości

Obniżenie jednej krawędzi, bez zmieniania reszty obiektu


ItsAgainMe

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chcę zrobić obniżenie części obiektu w kształcie krzyża i utknąłem, nie potrafię usunąć ani obniżyć dwóch krawędzi, które zostały po tym jak obniżałem dwa skrzyżowane paski używając extrude. Właśnie czegoś takiego mi brakuje, tylko do krawędzi... Mam nadzieję, że da się zrozumieć to co właśnie napisałem :> Trochę spieprzyłem, bo zamiast użyć extrude na całym zaznaczonym krzyżyku, zrobiłem oddzielnie dwa paski i teraz nie bardzo mogę to cofnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Cholera, nie da się jakoś automatyczniej? Gdy usunę poligony to robi się dziura. + mam do zrobienia cały dach budynku z takich krzyżyków... Idealnie by było jakby się dało po prostu zaznaczyć krawędzie wszystkich i użyć jakiejś magicznej opcji pozwalającej ja obniżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toniesz?

Nadchodzi diabelt "pomocna dłoń" :D

 

A tak na serio, to się zgadzam, chyba że to częśc statku kosmicznego wielkości USA, a my widzimy tylko kawałeczek :)

 

metafora jakie 3 sekundy? lol. Zanim max się odpali to ja już to zrobię xDDD

 

Ja nigdy nie wyłączam Maxa!

Wygrałem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toniesz?

Nadchodzi diabelt "pomocna dłoń" :D

 

A tak na serio, to się zgadzam, chyba że to częśc statku kosmicznego wielkości USA, a my widzimy tylko kawałeczek :)

 

 

 

Ja nigdy nie wyłączam Maxa!

Wygrałem! :D

 

hymn można by zrobić taki test kto to szybciej naprawi i nagrać to xD

 

tylko autor musiały wrzucić ten pliczek.

 

Jak się pracuje na kalkulatorze to najszybciej się odpalają appki na kalkulator typu blender:P

 

z kalulatora ostatnio podkradli feature i się nim jarali jako najwarzniejsza nowość za 25tyś :D hahaha Bananowy soft! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kilka takich elementów, to szybciej zrobić od nowa niż naprawiać. Ewentualnie naprawić jeden i go zduplikowac.

 

Dokładnie.

 

 

greace pencil ale to było do mayki chyba nie pamiętam xD w każdym bądź razie strasznie dużo klepali filmików promo na temat niego xD

 

Pffff again, maya to nie max:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności