Skocz do zawartości

Buntownik:)


Mkermit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta postać to bardziej bazgrolenie niż jakiś projekt więc ciężko coś konkretnego powiedzieć i pomóc :(

 

Pisząc o konstruktywnej krytyce miałem na myśli ewentualne wskazanie kierunku w którym powinienem iść żeby robić to co robię lepiej.

Zajmuję się rzeźbą od 7 lat, natomiast Zbrush jest dla mnie całkiem nowym narzędziem i poznaję go dopiero 4 miesiące (z przerwami).

 

Uważam drogi kolego że Tobie również wiele brakuje (przejrzałem Twoje prace które tutaj prezentujesz) i że również oczekiwałbyś od innych "konstruktywnej krytyki".

Twoja wypowiedź nie wnosi kompletnie nic, pozostawia jedynie demotywację.

Na mnie to nie działa, ale możesz spotkać ludzi których podobna Twoja wypowiedź zniechęci do działania, a w tym nie ma nic dobrego.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że koledze chodziło o to, że twoja postać jest raczej improwizacją. Tego typu rzeczy można oceniać na zasadzie lubię/nie lubię.

 

Też się będę teraz brał za naukę sculptingu i myślę, że na początek ważne jest ogarnąć anatomię. Więcej konstruktywnej krytyki dostaniesz kiedy wrzucisz coś co można ocenić według jakichś zasad. Np. zrób jakieś ciałko albo główkę, wtedy ludzie będą mogli wytknąć Ci błędy związane z anatomią itp. itd.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że koledze chodziło o to, że twoja postać jest raczej improwizacją. Tego typu rzeczy można oceniać na zasadzie lubię/nie lubię.

 

Też się będę teraz brał za naukę sculptingu i myślę, że na początek ważne jest ogarnąć anatomię. Więcej konstruktywnej krytyki dostaniesz kiedy wrzucisz coś co można ocenić według jakichś zasad. Np. zrób jakieś ciałko albo główkę, wtedy ludzie będą mogli wytknąć Ci błędy związane z anatomią itp. itd.

 

Pozdrawiam.

 

No i to jest konkretna odpowiedź :) zabieram się za jakieś konkretniejsze studium :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności