Skocz do zawartości

Octane render za darmo dla studentow


Azbesty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobrze że w ogóle masz adres z .edu. Raczej niewiele szkół daje takie adresy, a na pewno nie moja:/ A z konwersacji mailowej z ekipą Otoy'owa dowiedziałem się, że w związku z tym nie dostane licencji, jako że nie są w stanie ręcznie zweryfikować innych dowodów bycia studentem...

 

Napisz do nich maila, jakoś Ci może pomogą.

 

A swoją drogą to po Azbestowym linku zupełnie się już nie spinam. AMD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirrage- Applowcy będą iść z zaparte że się montuje. No przecież w sprzęcie za taką kasę muszą być komponenty top-class. ;) Tymczasem goście od blendera w pełni porzucili openCL dla Cyclesa. Nie będą prowadzone prace nad taką wersją póki AMD i inni nie ogarną śmietnika z openCLem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie odpowiadają zbytnio produkty od Appl'a a pracowałem na MAC'ach i na uczelni i jeszcze w technikum więc pozostaję wierny mojej maszynie na Windowsie :)

 

Wklejam odpowiedź jaką otrzymałem od grupy Octan :

 

Thanks for contacting us.

We are currently reviewing our process of email filtering for student licenses because many universities/educational institutions outside the US do not use .edu, .ac, .edu.[country code] or ac.[country code] domains.

Unfortunately, we do not have the manpower to process applications manually.

 

Please be patient and we will inform you when a decision is made on how we are going to proceed.

 

 

Pozostaje niestety tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kramon- Ten Mac był robiony jako stacja robocza do grafiki ogólnego zastosowania. Mocny komp który miał udźwignąć wszystko. Po prostu apple dało ciała z konfiguracją, wybrali cięcie kosztów zamiast dobrego rozeznania się w temacie GPGPU. To czym jest teraz to skutek decyzji a nie przyczyna.

Nie po raz pierwszy zdarza im się taka pomyłka gdzie nie potrafią dograć ze sobą podzespołów ich sprzętu. Nie inaczej niż u innych producentów sprzętu. Najlepszym przykładem jest pierwszy iPad z retiną który miał procesor graficzny który totalnie nie potrafił udźwignąć rozdzielczość wyświetlacza. Nawet proste gry 2d na nim nie wyrabiały a gry 3d były pozbawione efektów postprocesu lub były skalowane z rozdzielczości mniejszej niż potrafił wyświetlić wcześniejszy iPad. Dali o 80% mocniejszą grafikę przy czterokrotnie większej ilości pixeli do narysowania, to nie mogło się udać. Wycofali się z jego produkcji bodajże 4 miesiącach po premierze i szybko wprowadzili na rynek iPada 4 generacji który różnił się tylko mocniejszą grafiką i prockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac pro jest wszedzie reklamowany jako komputer do obróbki materiałów 4k w real time i te zadanie spełnia.

 

Zresztą w finalcut masz nawet kotwice pod mac'i pro, kiedyś byłą taka broszurka.. że recommendowany setup do finall cut'a to 6 mac'ów pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności