Jump to content

Zapytaj Beczkę - wyjaśnienie


Lukasz_D
 Share

Recommended Posts

Witam Was,

 

Bardzo rzadko mam chwilę wolną aby zasiąść przed komputerem w celu innym niż praca, ale jak już to się stanie i włączę youtube`a i najpopularniejsze wideo to często jest w nich film "Zapytaj Beczkę". Wydaję mi się że nie jestem głupi "chopak" no ale te filmy są zupełnie nieciekawe, albo ja jestem po prostu głupi albo może nie mam poczucia humoru albo nie wiem co jeszcze innego. Chciałbym żebyście się wypowiedzieli lub wyjaśnili mi o co chodzi w nagraniach tego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Koleś zbiera komentarze z internetu i naśmiewając się z nich próbuje odpowiedzieć... oczywiście w głupi sposób. Czy robi z siebie idiotę? Czy ja wiem, celowe zgranie. Chociaż stylizowany na Niekrytego Krytyka i nie nazwałbym go oryginalnym, to jednak widownię ma sporą. Ciekawe na jakie dochody to się przekłada, sam bym chciał mieć taką na moim kanale :-)

Link to comment
Share on other sites

Aha koledzy, bo już się bałem że ten człowiek przekazuje coć cennego, ciekawego a ja tego nie rozumiem, czyli wszystko ze mną dobrze :) to super. Niekrytego Krytyka lubiłem za dawnych czasów, czasme mam okazje posłuchać w radiu na literkę zet :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy